Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 7/10/2007, 09:28

  verdalle
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 5/11/2007, 16:54

  mbreme deri ne 21.40 isha ne pune, ndersa me vone ne shtepi duke pare Portokalline dhe kaq... gjume mo
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 6/11/2007, 20:46

  me grip ne shpi Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 7/11/2007, 18:56

  Me vjen keq kinezi Sad Te shkuara kuss
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 9/11/2007, 21:28

  flm kisso Sad
  une prape ne shpi
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 10/11/2007, 18:39

  Mbreme ne spital Sad e semure Sad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/11/2007, 11:39

  Qe keqe tė gjeti moj ebukur?Shėrim tė sukseshėm.

  Mbrėmė isha nė ferr,u gėzova kur dola.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 13/11/2007, 21:15

  te shkuara kisso... me radhe e Sad
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/11/2007, 10:21

  Mbrėmė isha ku isha qe 15 vjet me radhė,nė kurbetin e ferrit
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 14/11/2007, 11:40

  Mbreme serish ne shtrat e semure Sad

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga riki30 prej 14/11/2007, 16:22

  Mbreme kam qen ne shtepi dhe kam pushu

  Kiss Today ishalla te kalon e ben me mire te pershendes ... :lule:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 14/11/2007, 18:53

  te shkuara kisso...
  mbreme i kam qare hallet vetes dhe kam kuptu nje gje...
  sa shume halle qe paskam pas re dhe nuk e kisha vene re...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 14/11/2007, 20:47

  te shkuara kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 15/11/2007, 10:45

  Faleminderit shume te gjitheve. Ju kam shume xhan (K)
  Mbreme kam qene vetem ne shtepi. Ja sa ta marr plotesisht veten, dhe tek kjo teme s'kam per ta shkru me kete fjali te shpifur ( kam qene ne shtepi ) :P
  Puc shumeeeeeeeeeeeee te gjitheve (K)
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga enya prej 15/11/2007, 20:26

  Te shkuara Kiss :)

  Isha ne shtepi, por ishte si ne parajse :D :x
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 17/11/2007, 10:17

  C'kish ndodh ne shtepine tende moj Enya ? Na trego pak se na bere kurioze tani.
  Plus qe dua ta bej edhe une parajse shtepine time ( meqe keto kohet e fundit eshte vendndodhja e vetme qe kam, pas punes e ndonje kafeje te rralle )
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga enya prej 17/11/2007, 19:14

  Kiss kur ke gjetur perlen e rralle ēdo moment me te te duket parajse, ne shtepi apo tjeter kund :D.
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 12:55

  :) e drejte Enya.
  Mbreme isha tek "Delicious" duke ndjekur ndeshjen Itali-Skotland. Mire qe fitoi Italia, se personi qe kisha ne tavoline, ne te kundert do na kishte vrare te dyjave nga inati ( mua dhe shoqen time ) :P
  Pastaj pame dhe ndeshjen Shqiperi-Bjellorusi . Koti fare Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 12:59

  ku tjeter...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kiss_today prej 23/11/2007, 15:31

  Mbreme isha per darke ne Lunder me disa miq. Kam pire nje vere te mire qe edhe tani qe e kujtoj "me leshon goja leng" :D
  Dua prape vere gezuar
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 20:43

  pijanece...........
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 14/1/2008, 00:28

  mbreme???

  isha andej :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 23/1/2008, 03:00

  une dua te di ku ishte triniti :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 23/1/2008, 11:07

  hahhahaha andej pra lo :laj: :puc:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga stavri prej 23/1/2008, 20:29

  eeeeeeeeee sa folkan robet ktu dhe se paskemi dit mer thash se kishin vdek por gjall qenkan vallai.
  une mbrem kam qen
  ore ku isha mbrem une se harrova???

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:21