Ku ishit mbreme

  Share
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 23/1/2008, 20:50

  TRINITI HALLALL MOTLA :roll:

  VDEKSH TI SURRAT I KEQ :puc:
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 23/1/2008, 20:51

  OH HARROVA TE THOSHA KU ISHA.
  KETU PARA TELEVIZORIT.
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 25/1/2008, 02:09

  Kam lexuar me ore te tera pfff...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 25/1/2008, 21:34

  kam menduar per njeren Sad
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 26/1/2008, 01:18

  ndaj me zuri lemza mua
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 26/1/2008, 17:31

  :D :D :D Kina :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 26/1/2008, 20:08

  lo edhe per ty kam mendu po me shume per njeren qe e kam zemer... :puc:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Vizitor prej 26/1/2008, 20:30

  ishalla te mendon edhe ajo me kinezoooooooo
  se jo te gjithe te mendojne
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 26/1/2008, 21:21

  do me mendoje re eviso... nqse nuk me mendon mua do mendoje nje tjeter :D:D:D fare e thjeshte :D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Dona prej 27/1/2008, 10:05

  Mbreme ne shpi, para TV :)  Kina e di pse mendoj qe te ka menduar ty dhe jo nje tjeter?!
  Sepse ti je i VECANTE!!!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 27/1/2008, 13:17

  :8) dona
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 15:37

  o kina te ben qejfin qejfin dona ty mo :D:D:D, po cne ti i vecante :D:D:D ( je unik, ne llojin tend kuptohet :D:D:D)

  une per veten e ime mbreme e kisha pushim dhe dola per darke.
  duke marr parasysh qe une nuk e ha peshkun, ku me cuan do thoni ju?
  per darke jashte ku gatuhej vetem peshk, dmth cdo gje ishte me baza peshku SadSadSad Shocked
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 28/1/2008, 16:06

  ca tersi :cig
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 16:13

  e di SadSadSad nejse mo, ne kembim hengra shume grissini :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 13:17

  qenke keputur me grissini trin

  mbreme isha ne gjume
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 16:29

  ele une ele une :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 17:42

  ele ti ca ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:35

  ah ku isha mbreme :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 19:59

  ku ishe bre ????????????????
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga lo prej 4/2/2008, 20:39

  ishte atje o kinezi te vendi i lumtur ☀
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 21:04

  hahahahahahaah he mo kinez e more vesh :D:D:D

  lo :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 5/2/2008, 19:01

  UNE E DI MI PO THUAJA TE TJEREVE Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 15:12

  mbreme????????? Sad ne shpi vetem duke degjuar muzike Sad Sad

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 20:04

  gjume Sad
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:33

  une isha prap andej :D:D:D hahahhahah

  Sponsored content

  default Re: Ku ishit mbreme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:18