pyetje ^pergjigje

  Share
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 1/9/2008, 14:30

  ti ndrro avatarse eshte per femra ai qe ke

  sa qefli je nga 1 deri te 10??

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 1/9/2008, 16:43

  te 10 mi :D :D :D

  cfar moshe ke ti?


  Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė 2/9/2008, 08:46, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 1/9/2008, 17:34

  ska problem me e dit ti se sa jam une

  eshte vap apo jo sot?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 1/9/2008, 17:42

  po

  po andej nga ju eshte?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 1/9/2008, 20:29

  JO sepse eshte nate tash


  A e veni qejfin ne veprim?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 2/9/2008, 08:48

  Po

  ku jeton ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 2/9/2008, 10:25

  Large vendlindjes
  po ti ?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 2/9/2008, 13:06

  Fatkeqsisht ne vendlindje

  me ca merresh ti?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 2/9/2008, 13:53

  Ndjek gocat neper forume hahahhahahah

  Punoj si ekonomist


  Cka ben ti?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 2/9/2008, 14:02

  Punoj si sekretare

  Po pse i shkon ti nga pas dhe si le ato te vin vete?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 2/9/2008, 14:08

  Hahhaa po eja ja ti deshmohu hahhahaa


  A do vije pas meje?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 2/9/2008, 14:50

  KURR

  spe ste rri rehat?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 2/9/2008, 20:09

  Sepse kush nuk ly nuk merr

  A han mish?
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MONDI prej 3/9/2008, 08:28

  po mer

  Jeni alkol pires?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 3/9/2008, 09:37

  Jo

  Po ti?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 3/9/2008, 12:51

  jo

  cfar hobi ke?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 3/9/2008, 13:51

  e kam harruar

  po ti me cfare merresh??
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 4/9/2008, 14:47

  jam studente dhe punoj


  po ti me ca merresh?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2008, 15:33

  me gjera koti cte me dali para

  cfare studion ti???
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 4/9/2008, 17:31

  Filologji greke


  ca moshe ke?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2008, 17:56

  mbi 20 fiona e kam moshen une

  po ti ne cvend studion???
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 4/9/2008, 18:16

  fatkeqisht keto dy vitet e fundit ne tr


  po ti ku jeton stavri?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 4/9/2008, 18:22

  Ne Tiron mi

  po ti pse pyt ?
  :x
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2008, 18:23

  fatmiresisht apo fatkeqesisht dhe une ne tr si ti

  epo ne tr si po ja kalon ti???

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 4/9/2008, 18:25

  cte duhet ty si kaloj uneeeeeeeeee :x

  pse ske ardh mo anej ka lagja ti re ?

  Sponsored content

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:57