pyetje ^pergjigje

  Share
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lo prej 10/7/2007, 14:40

  asgje kinezi. je aq i mire sa me vjen te te rrah fare :puc:

  stavri une te vdes ty dhe mos e diskuto fare


  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 16:19

  edhe une edhe une :D:D:D

  :puc: :puc: :puc: :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:05

  ueeee me mytet me ej
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 06:53

  mire ta bejn


  athu e meriton ?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 16/7/2007, 12:37

  hmmmmmmm ja dhe kjo tani
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 08:00

  mir e ka, pse spo te pelqen ty ??? :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 16:41

  ahahhahahahahhahahahhahahahahah e pse e ka mire ta mar vesh une
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 14:46

  ta mar vesh une njer, se jemi ke tema e problemeve

  ke ndonje hall ti qe ta qash ketu me ne ???
  jo per gje po te mblidhemi keshtu si koka te forumit dhe ti japim zgjidhje :D:D:D
  si thua???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:27

  ncuq nuk kam
  po ti ke ?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 01:07

  e di une ca problemi ka kinezci.
  do ca nga keto


  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 10:13

  mmmmmmmmmmm sa me shijuan o zot :)
  :thx: :puc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:30

  asgje te lutem :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:02

  trinto ti me puc nje here pastaj thuaj asgje te lutem
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:44

  ja mo te puthi lo, nuk eshte njesoj???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:19

  jo nuk eshte njesoj pse duhet te jete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 22:56

  e pse mos te jete njer se mora vesh une
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 19:48

  mire si te dush
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:16

  po deshe mu mlusin :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lo prej 7/8/2007, 23:56

  puce triniti puce
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:04

  hahahhahahahhaha lo nuk me puc me kjo, me puc pak ti se jam i merzitur Sad se me la kjo shtriga
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 02:16

  he mo se kot ben ajo ashtu, pret ta pucesh ti i pari
  te puc motra ty sa te duash puuuuuccccccc
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 9/8/2007, 11:48

  Mendoni qe nje shoqeri te mire mes 2 miqsh nuk e shkaterron largesia per nje kohe te papercaktuar?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lo prej 9/8/2007, 18:12

  ne nje shoqeri te mire nuk nderhyn asgje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 10/8/2007, 13:00

  ahhahahahhaha lo... mire qe te kam ty puc
  kiss nje shoqeri e mire nuk mund te prishet nqse nuk do qe ta prishesh... te jesh e sig...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 10:33

  Thua kinezi ? Ja po te besoj.
  Po pyetjes: "Nje dashurie te larget a mund ti besosh verberisht?" si do ti pergjigjeshi ti ???

  Sponsored content

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:57