pyetje ^pergjigje

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/2/2010, 15:22

  po, por s'eshte aq e rendesishme, me rendesi te kete komunikim e biseda te ndershme dhe shoqerore

  je per t'i bashkuar ca tema njeren me tjetren apo jo!?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 28/2/2010, 16:01

  Po sigurisht se po jam per ti bashkuar!

  Jeni te pajtimi ju?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/2/2010, 18:42

  po edhe une i kam shikuar qe jan disa te njejta
  jeni ndier mir sot
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 28/2/2010, 20:19

  Deri tani mire tani me ethet se kush do fitoj ne realli show ne shtepin e kosoves

  si jeni ndir ju?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/2/2010, 21:49

  Per njerezit e pa vlere s'kam asnje interesim as sa edhe per ate shtepi!

  a keni flamur aktual te Kosoves ne shtepine tuaj!?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/2/2010, 22:16

  jo kam Flamurin Kombetar dhe te Dardanies
  po ju cfar Flamuri keni ne Shtepi
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 28/2/2010, 22:25

  Kam 3 Flamuj at Kombetar kuq edhe zi qe e dua shumė te rugoves qe nuk e ndaj po ashtu edhe ket te riju qe kemi.
  cilar hart ju pelqen me shumė?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 28/2/2010, 22:39

  e Kosoves
  po juve?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga shaban cakolli prej 1/3/2010, 10:33

  kombetar
  a eshte ky i riu pak neverites?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 15:49

  PO
  A mendoni se jeni aktiv ne forum?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/3/2010, 16:09

  jam por s'ka peshe, e kaloj pak kohe asgja me teper!

  kur i thua forumit stop!?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 16:11

  Kur te ikesh ti!

  Po ti kur?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/3/2010, 16:44

  nje nate se diten nuk dal

  sa je e forte te gjykosh gjerat ne jete?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 17:47

  Mjaf jam

  Si e shikon jeten ti?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 1/3/2010, 18:15

  Nje te Ardhme fitimtare
  mendoni se si Staf po e tejkalojm pak si shum me kritika dhe thashetheme?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 18:18

  Nuk e besoj se ne stafi jem kritikus te njeri tjer pos atyr qe na hyn ne mes pa leje edhe na bej te pa ditur

  Po ti mbeshte kritika e te panjohurve?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 1/3/2010, 18:23

  po ndonjeher mund te jemi edhe per kritika dhe nuk jan te panjohur por Staf
  mendoni se ne jemi te perkryer?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/3/2010, 18:35

  i perkryer eshte vetem zoti

  pse merreni me pune qe s'ia vlene
  cilat gjella i pergadit me se miri!?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 18:40

  fasulen hahahahahahahha
  Po ti?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/3/2010, 18:47

  une s'merrem me kete sport

  kujt i ke thene syn deri me sot?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 20:23

  Edi

  po ti?
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Morena prej 1/3/2010, 20:28

  Askujt!

  Si ishte dita jote sot?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 1/3/2010, 20:30

  Mire shumė
  Punon apo studjoni?
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Morena prej 1/3/2010, 20:37

  As njeren nga te dya rri kot gjithe diten hahahahahaah

  Je tip i permbajtur?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/3/2010, 20:44

  dROGEN KUR E KONSUMOJ SUN PERMBAHEM SHUME PERNDRYSHE MIRE

  PO TI

  Sponsored content

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:03