pyetje ^pergjigje

  Share
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 1/3/2010, 21:58

  po 99%
  si kaluat sot jeni ndier mir?
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lola.vet prej 2/3/2010, 00:05

  Mir
  Po ju si ndihen ne ket ore te von
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 2/3/2010, 00:09

  shum mir mbasi edhe ti erdhe ne Forum te postojm se bashku
  ju bezdisi me postimet e mia?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 4/3/2010, 21:34

  Jo pse ju duket bezi vetja ktu,Une e marr si knaqsi

  Ju pelqen shoqrija ne forum ?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga >> TeLi << prej 4/3/2010, 21:39

  patjeter

  cila kategori e forumit ju pelqen me teper?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 4/3/2010, 22:12

  e poezive
  po ju si jeni ndier sot
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 4/3/2010, 22:13

  Jo mire

  po ti?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 4/3/2010, 22:19

  sot shum keq
  do nje pershendetje nga une
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 6/3/2010, 22:04

  Po moj si jo!

  E do aromen e luleve?
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga lola.vet prej 6/3/2010, 22:05

  Sigurisht qe po

  E do nje
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 6/3/2010, 22:11

  Po sigurish me arom te mrekullushme!

  Mbani lule ne shtepi?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 6/3/2010, 23:18

  Po dhe shum gjithkah
  po ju i adhuroni shum lulet
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 8/3/2010, 18:00

  Po shumė

  I dhuruat dikuj lule sod ,apo ju dhuruan?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/3/2010, 18:09

  jo askujt dhe askush nuk me ka dhuruar

  po ju i doni shum dhuratat
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 8/3/2010, 21:26

  Po i dua ne raste te veqanta me shumė si sod qe isht.

  I pelqen parfumet edhe qfare!
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/3/2010, 23:21

  po shum dhe se tepermi nuk mundem te rri pa te jan shum se i pelqej dhe blej si psh..mini love ,impulse e sidomos adidas te gjitha qe kan nnje er shum te bukur

  po ju pelqeni parfumat
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 08:29

  Po shume i pelqej.


  Po ju preferoni te lexoni nje liber apo te futeni ne internet ne kohe te lir kuptohet?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/3/2010, 12:05

  mbasi liber nuk po kam per momentin kuptohet Shqip hy ketu per te lexuar me shum

  si jeni ndier sot jeni mir?
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 12:47

  Une mire jam,faleminderit.

  Ku jeton nese nuk eshte sekret?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/3/2010, 12:50

  Ne Ger.... jetoi me familjen time te ngusht

  do na vizitosh je e mirepritur shum nga ana ime
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 12:52

  Me kenaqesi por me duket se qenkemi shum larg njera tjeter sepse une jetoj ne Prishtine.

  Jeni kerkuese nga vetvetja juaj, dhe sa i arrini kerkesat qe keni ndaj vetes tende?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/3/2010, 13:08

  kam arritur at qe doja per nje te Ardhme te ndritur dhe te qet

  me njeh tani me mir?
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga e pamposhtura prej 9/3/2010, 13:09

  Po tani te njof me mir dhe me behet qefi qe komunikova me ty.


  Pse je kaq e dashur me te gjith?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/3/2010, 13:16

  Flm motra ime e nderuar, Pse ashtu kam lindur te jem ie mirekuptueshme me te gjith dhe bujarin e Familjes sime e ruaj me kenaqesi...

  ndiheni mir tani
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Nike prej 9/3/2010, 14:41

  Jo nuk jam mire sod


  Diqka me shum per vetn?

  Sponsored content

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:59