pyetje ^pergjigje

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 16/11/2007, 09:49

  mundohem ti jap baza dyshimit tim ose ta rrezoj ate :D:D:D


  si i behet kur dikush ben persedyti te njejtin gabim...
  e falni perseri apo...i beni dalje????
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 17/11/2007, 10:08

  Une zakonisht i bej dalje ( sepse e kam ne karakterin tim " te keq" kete ) por ka raste qe per persona te cilet i dua fort, te bej edhe nje perjashtim e te jap edhe nje mundesi. Dhe mendoj se kjo eshte gjeja me e mire per tu bere. Puc motraaaaaaaaaaa (K)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 11:56

  kissi nuk pret ta bejne dy here o trinto.... u ben dalje qe me heren e pare... e dini qe keni pothuajse nje tip ju te dyja...?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 18/11/2007, 12:46

  Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 18/11/2007, 13:17

  mos u merzit kisso... kete tip ke... dhe ai qe te do... per kte te do... sepse nuk di te shtiresh
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 19/11/2007, 17:15

  :) puc kinezi :)(K)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/11/2007, 18:07

  SI NDJEHESH PAS PUC;KINEZI?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 19/11/2007, 18:32

  shaban pyetje e ke??
  te me puc kissi si mund te ndjehem ndryshe pervec se mrekullisht :D
  te puc dhe une kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga kiss_today prej 23/11/2007, 15:46

  O Zot sa ma ben qejfin ky kinezi!
  Shaban puc eve ty (K)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 23/11/2007, 20:05

  kush ta ben qejfin moj ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 27/11/2007, 14:36

  komshiu :D:D:D

  kinezi te te kith njehere une te ngel qejfi???

  P.S: motra kith
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 27/11/2007, 18:58

  hahahahhahahah varet trinto...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga triniti prej 29/11/2007, 12:54

  nga se mo???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga MiLaN prej 2/12/2007, 11:04

  ku dhe si do me puthesh hahahahhahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 9/4/2008, 22:29

  ate edi un :D

  puthe kend sot? :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 10/4/2008, 15:42

  cfare di ti me blerta?
  po ti me ke tradhetu gje sot??
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/4/2008, 11:18

  un i di te gjitha stavro,akoma ste kam tradhetuar jo :D

  po ti?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 16:50

  edhe une hic blerta e di ti ta kom thene sic kena bo marrveshjen

  cfare di ti me sa harrova une o blerta hic mendjen?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 31/8/2008, 18:29

  he i her..

  po sikur te vi une pas blertes....??

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 31/8/2008, 18:47

  jo erdha une :afro:

  po deshe hat ti tani?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 31/8/2008, 18:59

  erdha erdha...

  ca ben ti mire?? :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 31/8/2008, 19:01

  mire me thon :D

  nga te kemi ty mi?
  avatar
  fiona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 325
  Mosha : 30
  Vendi : ferr
  Data e rregjistrimit : 31/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga fiona prej 31/8/2008, 19:22

  me vjen mire qe qeke ok , une nga tirana

  po ti nga je?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Vizitor prej 31/8/2008, 20:01

  Nga Tirana dhe une.

  Si ja kalo ti?
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Qejfliu prej 31/8/2008, 20:03

  Une a katundar me hahahhaa


  Avatar te bukur ke vu, je ti ne te?

  Sponsored content

  default Re: pyetje ^pergjigje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:52