kush do me pa karte

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default kush do me pa karte

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 11:01

  Si gjithnje Triniti ne dispozicionin tuaj


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:26

  hahhaahhaahahahahaha sikur ta dija motra hahahahahaha
  sa pash temen thash: opa shi kur t'ma ket ngec mua prap :D:D:D hahahahaha
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 20:45

  e di ku e ke hallin ti e di nuk do qe te dal nami si fallxhore


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 21:05

  hhhahahahaha shko me shif nji here filxhanin triniti athere shif karte...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 20:18

  roby kenaqesia juaj detyrimi jon :P:P:P

  gishteza e mi motra eeee :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 7/6/2007, 19:23

  e bukur kjo qe the...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 20:07

  teto Ollga per ju :D:D:D  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 10/6/2007, 20:10, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 20:08

  QFARE I BEN NUSES KY? me duket se po lexon karte apo jo..
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 20:39

  hahhahaa normale :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 16/6/2007, 21:59

  triniti cfare thojne karte per kete jave? sepse javen e s hkuar me dolen ato qe me the ti!!!!!!!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2007, 22:34

  roby per javen qe po vjen, te duhet shume pune per te arritur cka ke planifikuar. do takohesh ne ca pengesa por do i kalosh me sukses.
  po ashtu kete jave nuk do te shkoj cdo gje mire ne jeten tende sentimentale. probleme dashurie dmth.
  gjithsesi mos u merzit se nga fundi i javes gjerat do permiresohen dhe cdo gje do i kthehet normalitetit :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 18/6/2007, 20:12

  hahahhaha ja ke fut kot!!!!!!!!!!!!nga fundi i javes shkon keq gjdo gje....sepse ka deshire ta kaloj vetem fundjaven!!!!!!!!!!pastaj ku i dihet profesoresha je ti!!!!!!!!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 22:37

  ne fakt pse nxitohesh ti :D:D:D fundi i javes ska ardh akoma shi kur te dalin letrat e mia :D:D:D :P:P:P
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 18/6/2007, 22:40

  o nuse sem ek thon qe shikon letrat ti,,me shiko pak muve hajt aman puc puc amo ime hahahha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 22:51

  hahhahaha 'more po prit mi prit aman dhe ti, avash avash zbulohen gjerat nuk thuhen te gjitha menjehere :D:D:D
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 18/6/2007, 22:57

  he de me thuj diqka pra,,se jam ter vesh tuj te nigju,e ter sy tuj te shiku..

  ps,,zemra sa thekthi qe em ej bo sonte bre hehehhe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 22:59

  hahhah pale te me shohesh kur lexoj letrat :D:D:D ncncnc
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 18/6/2007, 23:09

  :P :P :P euu lum une pra per ty,,hajt me shiko letrat pak,,dhe hajde se e kam nxeh venin:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 19/6/2007, 21:12

  je mADHE triniti flm tesh po shofim nji here qa po ndodhe !!!!!!!!!!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga triniti prej 21/6/2007, 16:15

  roby he mo si po ecen java ??? :D:D:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 12:54

  triniti qenke e gjithanshme ti me lal, hallall :D:D:D
  po mua mi do mi hapesh njer letrat :lutje:
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga roby prej 30/6/2007, 21:10

  triniti ok !!!!!!!!!!!!!!po per kete jave qa parashikon?
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga silvi prej 11/7/2007, 11:04

  Trinito a te pres rradhen ume mi apo do me futesh nga dera mbrapa:lol: Laughing Laughing
  He mos e le silvin me prit t'u bofte silvi kurbon ty:lutje:

  bela6666
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga bela6666 prej 15/8/2007, 11:57

  hi!
  si mund te me shihni letra? :baci:

  ***don_gesi***
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 9
  Data e rregjistrimit : 26/07/2007

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga ***don_gesi*** prej 15/8/2007, 12:10

  ooooopaaaaaaaaaaaaaaa ja dhe komshija imeee silviii po ku je mi ku je??? se ke humbur fare..kissssssssss

  Sponsored content

  default Re: kush do me pa karte

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:33