Sapun rrogozhine...

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 11:06

  Sapun rrogozhine...ti bo rrobat xix..vret morat ne kontakt!


  Ne nje sondazh nga fabrika e Sapunit te Rrogozhines, te 10000 njerezit qe u pyete zgjodhen Sapun Rrogozhine si sapunin qe perdorin me shume!

  Pyetja: Sikur te mos kishte mbetur asnje sapun tjeter ne bote per tu lare pervec Sapun Rrogozhine,cilin sapun do te zgjidhnit?


  Rezultati:Pra Sapuni Rrogozhines preferohet me shume se cdo sapun tjeter konkurrent! Sapuni Rrogozhines pastron cdo lloj njolle dhe ben cdo lloj materiali xix!!


  Sapuni Rrogozhines vret morrat ne kontakt! ....dhe jo vetem kaq!


  Lexoni deshmin e Bexhetit.

  "Une kisha shume probleme me morrat dhe perdorja vazhdimisht Shampo por brenda muajit koka me mbushej me morra perseri.Pas perdorimit te Sapunit Rrogozhine,jo vetem qe nuk kam me morra,por nuk ka me as shprese ti zej prap se Sapuni Rrogozhines e zgjidhi problemin qe ne rrenje,te floket! Te faleminderit Sapun Rrogozhine...tani ndihem vertet i lire!" -me rrespekt Bexheti


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 17:11

  hahahahahaha u sa qesha :D:D:D e bukur kjo :D:D:D

  SAPUN RROGOZHINE NEKTARI I DETERGJENTEVE :P:P:P
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga akili prej 5/6/2007, 17:24

  po he de se dhe une kete sapune kame pritur te dale se me jane bere robast mullare
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 08:05

  Nje sqarim doja te beja un per kete punen e sapunit.

  Kete shkrim e kam marre tek faqet tek faqa e FEAR tek faqet.com eshte merita e tij qe na shtoi pak humorin ,me pelqeu si shkrim dhe e mora por kam bere nje gabim qe ndoshta nuk me falet qe nuk mendova ti merrja leje per kete shkrim .
  Per kete i kerkoj ndjese Fear por besoj se do te mbetemi serisht shoke .


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 19/6/2007, 18:31, edituar 2 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2007, 14:23

  GISHTEZA he mi se dhe Fear kush e di nga e ka marre :D:D:D, :P:P:P keshtu qe ska nevoj per te drejte autori, pastaj nuk mendoj se do e kete problem jo
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga sihana prej 13/6/2007, 16:24

  o sa kam qesh per ate zot .mire se rrobat ti ben xix por edhe flokun ta leshoka ne toke ,prandaj edhe bexheti ka shpetuar nga morrat se i ka rene floku edhe morrave u eshte prishur foleja hahahahhaha:lol: Laughing Laughing :P :P
  :guzhine:hajt pra ca morra per darke :P
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga kiss_today prej 14/6/2007, 10:40

  Hahahahaaha o Gishtez, por nese s'do kish tjeter ne bote vec atij te Rrogozhines, normal qe ose do zgjidhnim ate te Rrogozhines, ose do zgjidhnim te rrinim pa lare Laughing

  U pa puna, me mire me ate te rrogozhines se sa vetem me uje . LARG QOFTE O ZOT :affraid:
  avatar
  arla
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 12
  Mosha : 37
  Vendi : TIRANE
  Data e rregjistrimit : 16/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga arla prej 16/6/2007, 16:47

  kjo po qe eshte reklame e bukur per kete sapun, kane me e kerku njerezit.
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga akili prej 16/6/2007, 17:18

  uau imagjino mua keshtu do tremben te gjithe
  avatar
  Andi_
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 121
  Mosha : 30
  Vendi : sot ketu,neser atje,pasneser.....
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga Andi_ prej 19/6/2007, 18:09

  gishteza te shkume te harrume ato :albino:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga triniti prej 19/6/2007, 22:13

  ore vdeks ke pas ankesa ti eee ncncncn
  o bone ti :P:P:P
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga bluu prej 20/6/2007, 00:30

  sa paska ec sapuni rogozhines ketu me:D :P:P

  Sponsored content

  default Re: Sapun rrogozhine...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:34