ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  shok ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/10/2009, 20:38

  Me ra ne sy niku yt tre germa ELI tre yje
  shume nik i bukur te uroj mireseardhje ne foumin tone ELI


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 9/10/2009, 21:10

  Pershendetje eli mire se vjen
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga >> TeLi << prej 9/10/2009, 23:07

  Eli!

  te flm per mesazhin ne PM, shpresoj se do te shoqeroheni me ne, ju deshiroj mireseardhje.

  me respekt
  TeLi
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Morena prej 10/10/2009, 08:11

  Eli mire se erdhe ,edhe qendrim te kendeshem ne kete forum...Por kujdes me ato reklama ne mp, ndihemi shume mire ketu qe te largohemi ,per ne nje forum tjeter!
  avatar
  ELI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 09/10/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga ELI prej 10/10/2009, 13:32

  hahhhaaahahahh morena...me njef mi....dhe te njof dhe nje forum me shum nuk bene deme kur jeni regjistru ne 50 forume...deh nuk tha njeri qe te largoni nga ketu....
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga >> TeLi << prej 10/10/2009, 13:35

  mbetesh i/e respektuar Eli, gezohem qe jeni ne mesin tone

  me respekt
  Teli
  avatar
  ELI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 09/10/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga ELI prej 10/10/2009, 13:39

  flm....dhe nuk dua te jem aq egoste si jane ketu..qe mendojne vetem per vete...po nje forum me shum nuk bene deme....shoqeria te ndejk gjithe andej....
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Klea prej 10/10/2009, 16:10

  ELI MIR SE ERDHE NE KETE FORUM TE UROJ NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE KETE FORUM
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Morena prej 10/10/2009, 16:35

  ELI shkruajti:hahhhaaahahahh morena...me njef mi....dhe te njof dhe nje forum me shum nuk bene deme kur jeni regjistru ne 50 forume...deh nuk tha njeri qe te largoni nga ketu....
  C'lidhje ka kjo gje qe njihemi me reklamen tuaj Eli ?Kur u rregjistrove pranove rregulloren edhe rregulloria thot ndalohen rreklamat!A'po jam gabim?Nese jemi te rregjistruar ne 100 forume kjo eshte e drejta jon ,edhe nuk e shof te arsyshme pse te japim llogari !
  avatar
  ELI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 3
  Data e rregjistrimit : 09/10/2009

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga ELI prej 10/10/2009, 18:03

  hahhaha nuk me kuptove nuk po kerkoj llogari....hajde morena hajde...
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga skifter prej 12/10/2009, 12:15

  eli mir se erdhe ne mesin ton
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Annika prej 14/10/2009, 22:11

  Mire se vjen Eli

  Sponsored content

  shok Re: ELI mirė se erdhe tek Bota Juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:12