Mire se erdhe Aulona

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga >> TeLi << prej 12/10/2009, 14:38

  Aulona,
  mire se erdhe tek Bota Juaj

  s'kam asnje dyshim qė ju do ja
  kaloni sa mė mire ne kete forum

  edhe nje here ju pershendes
  dhe shoqėrim tė mbarė
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Klea prej 12/10/2009, 18:32

  MIR SE ERDHE AULONA NE KETE FORUM ,, TE UROJ NJE ARGETIM TE KENDSHEM ME RRESPEKT KLEA
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Annika prej 14/10/2009, 22:10

  Mire se erdhe Aulona
  avatar
  Aulona
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Mosha : 28
  Vendi : Ne zemren tende
  Data e rregjistrimit : 12/10/2009

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Aulona prej 15/10/2009, 15:34

  Hmmm mire se ju gjeta po ska dyshim se do kaloj mire ashtu siq jeni edhe ju te mire ju pershendes shume
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 15/10/2009, 19:55

  Mire se erdhe ne forum e bukura Aulone


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Erėza prej 16/10/2009, 10:01

  Mir se erdhe
  avatar
  Aulona
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 18
  Mosha : 28
  Vendi : Ne zemren tende
  Data e rregjistrimit : 12/10/2009

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Aulona prej 20/10/2009, 20:50


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Vizitor prej 7/11/2009, 20:22

  sa zemer e bukur kjo aulona mirese erdhe
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Morena prej 8/11/2009, 09:58

  Aulona,mire se erdhe ne mesin ton ,te uroj qendrim te kendshem!

  Arion
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 13/11/2009

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Arion prej 13/11/2009, 18:27

  je e mireseardhue aulona , shpresoj te lalosh mire
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 14/11/2009, 01:50

  Pershendetje dhe mire se erdhe Aulona

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Vizitor prej 16/11/2009, 15:55

  Mire se erdhe Aulona

  Sponsored content

  default Re: Mire se erdhe Aulona

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:01