Ndihma e pare

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ndihma e pare

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 11:10

  Si jepni ju ndihmen e pare ne rastin konkret anetareve te forumit


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 20:32

  me nje batute te castit :D:D:D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga Musafir prej 9/6/2007, 18:29

  hahahahahahahahaha kunat une kam nevoje per CPR do e besh he?
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 9/6/2007, 19:07

  origjinale fare keto ide


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga sihana prej 15/6/2007, 19:39

  Varet ....por duke ja shpjeguar cdo hap qe duhet te ndjeki per te hapur nje teme e per shum gjera se tani nuk me vjen gje ne mend:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga roby prej 17/6/2007, 11:36

  i shallla nuk me kerkon kush ndihme!!!!!!!hhahahahaha
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 12:40

  Me frymemarrje artificiale ne korrespodence :puc:
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga Bardh prej 28/8/2007, 13:15

  Kush dinė not tregoni se unė nuk di not, e pėr diku tjetėr, mė lajmroni, pa tjetėr u jap ndihmė.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 15:18

  jam keq kisso, kam nevoje per ndihme
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga kiss_today prej 10/9/2007, 12:02

  Hahahhahhahahhhhaa behu gati per frymemarrje artificiale :P:P:P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga triniti prej 29/9/2007, 00:03

  dergoj nje telegram ngushellimi motra :D:D:D se shko me shpejt

  bardh ce do te dish not mo, ka bere frengu komordare :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Ndihma e pare

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:31