kush eshte ateist

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default kush eshte ateist

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/6/2007, 11:20

  Ka shume persona qe jane ateiste pse ndodh kjo?


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:05

  Ndoshta sepse kaloj koha e mrekullive???
  ndoshta sepse shkojne me ligjin: po nuk pash nuk besoj
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga MiLaN prej 7/6/2007, 12:55

  hallall yllo... edhe une ate moto kam... shiko, prek beso :)
  kshu qe pa ta pa dhe prek ty nuk te besoj :P:P:P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 14:00

  per te par kollaj fare rrusho, filmi ngec aty ke prekja :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga MiLaN prej 9/6/2007, 20:08

  e pra edhe une ate problem kam se per te tjerat kollaj
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga dano prej 4/2/2008, 08:12

  GISHTEZA shkruajti:Ka shume persona qe jane ateiste pse ndodh kjo?
  kjo ndodh lal sepse atyre ju pelqen kjo bot e poshter ene ju pelqejne qejfet e kesaj bote pranaj bohen ateista por harrojne qe nje dit do vdesin lal ene skan per te mor asigjo me vete do marrin i cop tok ene veprat qe kan bere ne ket bot edhe un them lum ai i cili punon vepra te mira ne kete bote sepse shperblimi eshte tek ZOTI edhe ZOTI do i shperbleje ata qe punun vepra te mira sepse ai ka ne dore cdo gje .
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 18:26

  zoti eshte si puna e qypit me flori re...

  punoni token u tha i ati bijve se do gjeni nje qyp me flori...

  zoti thote mos beni keq se do shkoni ne parajse... po po ta degjonin te gjith... atehere parajsa do ishte ketu...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 23:21

  eh pa vure doren ne plage nuk besohet :D

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 20:27

  e pra :D:D po kujdes mo digjesh tha ai i pari :D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 11:23

  jo se perdori mashe ose doreza kane dal dermanet :x

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 21:08

  lum si ti qe merr masa mrojtese

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 13/4/2008, 20:43

  Une jam ateist e teper krenar

  Albani
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 25/05/2008

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga Albani prej 25/5/2008, 21:34

  Ej ca do marrim me vete kur te vdesim?Veprat do marrim ca gallate,do marrim hidrocentralet dhe fabrikat!!!!!!!
  Aty maju se do merren veprat me vete se e keni siguruar nje banese 2+1 me pamje nga liqeni ne boten tjeter!
  FEja do erresire qe te ndricoje.
  Ngrini kupa e puthni qupa se kemi shekuj te rrojme ne qetesi.

  Sponsored content

  default Re: kush eshte ateist

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:50