Emri juaj

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Emri juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/11/2009, 12:50

  Kush ua ka vendosur emrin tuaj dhe a ju pelqen emri?


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Emri juaj

  Mesazh nga Morena prej 11/11/2009, 13:37

  Gjyshja ma ka vendosur ,po me pelqen !
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Emri juaj

  Mesazh nga >> TeLi << prej 11/11/2009, 13:43

  po te ma kishin vendosur, do e kisha ēvendosur kahere...!
  me pagezoi me kete emer prindi im para shume vitesh
  dhe me gjase se do e ndrroj se shpejti!
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Emri juaj

  Mesazh nga Edi7 prej 11/11/2009, 16:07

  atdhe
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Emri juaj

  Mesazh nga Klea prej 11/11/2009, 16:58

  kleandra

  Sponsored content

  default Re: Emri juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:38