Klubi i forumit

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/2/2008, 11:21

  jo yllo ska sherr mos u tremb :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2008, 12:05

  blerta hahahahah po e kam thene une mi, qe jam vajze pa komplekse po kush te beson se :D:D:D

   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:35