Klubi i forumit

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 5/7/2007, 00:12

  mhhhhhh sa te mundem mo :D:D:D
  pastaj do ma japesh ti :D:D:D ( pijen dmth :D:D:D )
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga Don_Corleone prej 5/7/2007, 12:49

  une ste jap mo se ti e ke konsumu per kete vit :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga stavri prej 5/7/2007, 17:53

  hej kush eshte kamarierja ketu?
  e qenke ti
  me mbush nje dopjo raki mua thane.
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 17:56

  jo raki per stavrin se e ze shpejte
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga stavri prej 5/7/2007, 17:58

  kamariere une bera porosin do punosh ti apo si e ke hallin.
  me bej dy dopjo tani.
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 18:05

  per ty ka vetem akullore
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:36

  stavri porosite edhe nje per mua eeee :D:D:D

  :puc:
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 01:30

  ska raki ska ska ska
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 11:20

  po per mua ?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 13:15

  ncuq
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 13:40

  po nje kiss ?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 16:17

  ehe muahhhhhhhhhhhh
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 18:26

  :) i'm happy :)
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Klubi i forumit

  Mesazh nga NESTI prej 20/7/2007, 20:25

  lale nji XHEK ME NRICE du une a ka
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:46

  Stine aty ke kjoska perball je qe je merre dhe nje per mua :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 25/7/2007, 13:26

  hahahhahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 25/7/2007, 16:52

  kinezi ti ca do maresh, apo nje birre??? :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:29

  ehe du cigareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:23

  i gjete???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 4/8/2007, 20:02

  ehe nuk e mban mend kush mi dha hahahahahhahahaa
  shakira e napolit qe jeton ne lecco dhe qe duhet te me gjujt tyve me u afru me ate hahahahhahahahahahhaha
  avatar
  b-GuRl
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Data e rregjistrimit : 07/07/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga b-GuRl prej 6/8/2007, 17:20

  hey po mua spo me ofroni dicka per te pire ??
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 7/8/2007, 00:19

  b guri ne fakt ai qe vjen i fundit u ofron edhe te tjereve :D:D:D
  avatar
  b-GuRl
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Data e rregjistrimit : 07/07/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga b-GuRl prej 7/8/2007, 15:23

  :D ok triniti he pra flisni ca do merrni per te pir se qeras un ???:zontaid!: :zontaid!: :zontaid!: :zontaid!:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 8/8/2007, 12:17

  trinto po muve ca do me japesh per te pi...
  une i ofroj trintit nje pice sa per muhabet
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 17/9/2007, 02:23

  kinezi ja nje got vere ta cosh posht lirshem ate pizzan :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:11