Klubi i forumit

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga kiss_today prej 26/9/2007, 12:17

  Kernace, vetem per vete mendoni ju Sad Per inatin e juve, une ftoj gjithe forumin ne nje dolli me vere te kuqe :P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 26/9/2007, 22:06

  motra ueeeeeeeeeee po pse mi kerko leje ti???
  une te kam vene shishen e veres para dhe ti ben naze??? SadSadSad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:49

  une nuk e pi veren e kuqe kshu qe nuk ma ndjen fare
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 02:07

  e mir se ty po te japim uje pa gaz kina :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 17:12

  nuk du trinto tanto nuk eshte me kane ofruar ndonje gje te kendshme qe te pi ndonje gje
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 3/10/2007, 12:04

  tanto???? wooooow hajdeeeeeeeeeeeeeeee kena harru shqip eeee :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 7/10/2007, 09:23

  e te vjen inat tyve ?
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga bluu prej 10/10/2007, 00:07

  po muve kush do me qerasi me naj pije :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 14/10/2007, 11:19

  ne nuk kena per vete me bluu nuk e sheh qe jena tu u bo copash
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 16/10/2007, 11:41

  ofro kinezi bluu jepi ti cfar te duash :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 27/10/2007, 17:27

  trinto maje veten lali...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga kiss_today prej 5/11/2007, 16:53

  U ofrojgjithe anetareve te forumit serish nga nje gote vere te kuqe ( se vera e kuqe ne dimer me shijon shume mua ) si dhe nga nje kisssssssssssss (K)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/11/2007, 11:56

  Dy kisa,tafalė verėn e kuqe
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga Erisel prej 23/1/2008, 17:07

  Une u deha pak dje, dhe do perpiqem te heq dore nga pijet alkoolike.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/1/2008, 18:44

  ja gezuar


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 24/1/2008, 03:35

  ndonje kafe ka ketu???
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga stavri prej 24/1/2008, 18:29

  kafe turke me krip brenda
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 25/1/2008, 03:31

  pie vete-dua sheqeeeeeeeeeerrrr
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga stavri prej 25/1/2008, 17:54

  me mire e pi vet dhe me krip se sa tua jap disave qe se meritoin.
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 25/1/2008, 20:50

  ata "disave" e blejne vete, dhe me sheqer madje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 25/1/2008, 21:35

  eheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 26/1/2008, 01:19

  dhe ne kine madje
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 26/1/2008, 19:59

  hajde hajde ne kine :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 15:39

  o lo do me maresh edhe mua :D:D:D :ne qef:
  se kinezi sdo
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 28/1/2008, 16:03

  do do triniti, i ka tangerlleqe. vemi e i marim frymen :lov:

  Sponsored content

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:23