Klubi i forumit

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 28/1/2008, 16:22

  :D:D:D une per veten e ime nuk jam kondra :puc:
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga lo prej 28/1/2008, 17:28

  kineziiiiiii erdhem. fasulet ne zjar shpejto :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 29/1/2008, 21:13

  hahahahahhaha mire se te vini :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 31/1/2008, 16:13

  e dini qe ma ka shku keq per grosh mua???
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 17:20

  hahahha me triniti sa koh ke pa ngrene groshe?
  dhe un e kam shum qef me buk misri ah si shkon :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 11:31

  nje cik qep te njoma, ca ullinj, e ca speca turshi mmmmmm

  kam nja 5-6 vjet o blerta SadSadSad

  moj se u kujtova une, pa dale njer tani se ti s'na ke qeras ndonjer ne ketu ke klubi :D:D:D
  ma ke porosit nje pjat fasule mua :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 17:40

  hahahahaha ne markete ke grosh trinto :D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:49

  sjane si groshet tona pa SadSadSad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/2/2008, 18:11

  hahhahahha me groshe do met qeras ty mi?!..
  met thon te drejten nje her qe e vura per ta zire dhe e dogja Shocked se isha habit ne pc :rri urte: :D :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 20:03

  kot kjo... si habitet robi ne pc ???
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/2/2008, 09:51

  she she ky :x ben si cun per shpi gjoja
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 5/2/2008, 19:03

  une ??? ca thu mi se na cudite... ku ma sheh shpine ti mi
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 15:05

  du grosh dhe una po jo shum se mbaj linjat :x

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 20:00

  ja kjo
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 23:34

  po nje pjate mi shkodrane nje pjate sa per neps :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 21:22

  late nam miiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:25

  du grooooooooooooooooooooooosh ☀
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 09:28

  hahhahahha sa kom qesh
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 19:37

  ehhhh
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/2/2008, 23:48

  sa e thjeshte je me triniti :D lum ai burr qe te merr ty..
  sepse si harxho leke shume neper roserante :x paske qef veq groshe..
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 18/2/2008, 12:05

  mire tirniti po mjer ai burre qe te merr ty blerta hahahahah
  motivet i merr vesh vet nuk po i them ketu ok
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/2/2008, 12:19

  thuj mer thuj????? ::silent: ktu ne shesh me mire :D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 18/2/2008, 12:39

  o yllo se nuk te paskam njoh mire ok
  kerkoj falje nuk dua te zihem me me ty ok.
  klm je me e bukru chatit
  a te mjafton kjo hahahahahha klm
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/2/2008, 13:03

  un sjam zen me ty ndonje her me yllo pse thu keshtu?
  dhe flm shume per komplimentin :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga MiLaN prej 18/2/2008, 20:05

  ue sherr

  Sponsored content

  default Re: Klubi i forumit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:21