sms dashurie

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 27/5/2007, 11:40

  sms te ndyshme
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 28/5/2007, 17:46

  Ne me do sa te dua
  do te dua sa me do
  ne me thenc kujto
  do te them mos me harro
  :D:D:D

  Musafir
  Vizitor

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Musafir prej 29/5/2007, 08:49

  Hahahahahahaa e une qe te dua,
  paskam bere kryevepren
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:26

  si jo pse se dije ti
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 29/5/2007, 14:25

  hahhahaha naki , epo duhet ta mbash sekrete ama :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 21:46

  kush e le kete te mbaje sekrete se
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 00:02

  hahahahaha, he pra he ketu doja te dilja edhe une :P:P:P
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 30/5/2007, 08:22

  kujt ja kishe shkru ate pizine ti shtrige ta marr vesh une i her ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 30/5/2007, 15:44

  ty mo ty kujt tjeter :D:D:D

  kithhhhhh
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 31/5/2007, 09:03

  he he he ca te te bej se te kam shum shpirt se ndrysheeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
  te kisha vra :P:P
  kith zemer
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 16:54

  ueeeee po ke zemer te me vrasesh mua mo [/img]
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga kiss_today prej 31/5/2007, 19:58

  Te dua dhe te urrej
  Te adhuroj e s'te pelqej
  Te ndiej e te largoj
  Eshte Ndjenje apo Loje ???
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 23:36

  S'kerkoj uje nga shkretetira
  s'kerkoj drite nga erresira
  s'kerkoj ar e pasuri
  vec prej teje dashuri...
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 1/6/2007, 19:46

  zemra ime fort lengon
  nje tjeter zemer shume e dashuron
  po sa me shume ate e largon
  thjesht nga frika mos e lendon
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 21:59

  nuk e ke menduar ndonjer qe duke e larguar e lendon me shume ????
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 15:45

  Kur linde ti binte shi...nuk ishte uje, ishin engjejt qe qanin sepse kishin humbur yllin e tyre me te bukur.

  :puthje:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 14:16

  zerin e zemres degjo cdo nate
  atje ne dhome ku te jesh shtrire
  ne ankthin e pritjes do te thote:
  fli zemra ime, naten e mire
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/6/2007, 15:23

  shum e bukur triniti:kiss:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 17:44

  flm :D:D:D kiss
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga roby prej 9/6/2007, 20:30

  une jam bravo vetem ti lexoje sms...bad boy dicka me origjinale sms qe ke shkruar eshte bere legjende..
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Dona prej 12/6/2007, 09:57

  Wow Triniti e bukur fare...
  Me kujton veten time...
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga enya prej 4/9/2007, 14:36

  Beju gati ... erdha te te ha te gjalle Laughing heyy
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga stavri prej 4/9/2007, 14:57

  kjo do te thot se ka pas disa dit pa ngren buk.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 13:42

  enya e ha e ha po te vras une se nuk kam ku e gjej me :x
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga maca prej 26/11/2007, 21:20

  Pa ty kjo jetė me duket e ashper,pa ty qdo gjė me duket e vdekur,pa ty edhe dita ska mbarim,pa ty dhe yjet nuk kan te njejtin shkelqim.Pa ty vetem trishtim ka ne syt e mi,pa ty ndjehem gjithnji ne vetmi,pa ty jeten nuk me pelqen ta jetoj,pa ty vetm vdekjen e imagjinoj.

  Sponsored content

  default Re: sms dashurie

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:13