pamje te ndyshme << lule >>

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:21

  lule apo jo  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 11/9/2009, 15:08, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:21  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:35

  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/5/2007, 10:35
  Edituar pėr herė tė fundit nga **GISHTEZA** nė 11/9/2009, 15:10, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga triniti prej 29/5/2007, 23:58

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga triniti prej 29/5/2007, 23:59

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga MiLaN prej 31/5/2007, 09:09

  per mua gjith kto gjera te bukura e
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga triniti prej 31/5/2007, 16:50

  normale
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 16:22

  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/6/2007, 18:35

  ku kane qene duke loz kto mo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 6/6/2007, 18:49

  Kur kam kam pas un ditelindjen
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga sandra prej 18/2/2010, 15:31

  TAN SHUM TE MIRA VEQ QATO FEMRAT MA BUKUR HAHAHHAHAH
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga Nike prej 18/2/2010, 16:41

  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga Nike prej 18/2/2010, 16:44

  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga Nike prej 18/2/2010, 16:45

  Kan arom te mrekullushme

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga Vizitor prej 18/2/2010, 22:30

  te bukura keto lulet a"jane ber ne pej aaaaaaaaaaaaaa

  Sponsored content

  default Re: pamje te ndyshme << lule >>

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/7/2018, 23:58