Sex apo Euro ?

  Share
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  heart Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Frankfurt prej 17/11/2009, 08:52

  C'fare do te deshironit ne KETE MOMENT me shume?

  Sex
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 17/11/2009, 11:06

  eurosex, po mendoj sex europian e jo euro
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/12/2009, 12:25

  kjo e para nuk pyet per monedhen
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Morena prej 12/12/2009, 14:14

  Te-Li shkruajti:eurosex, po mendoj sex europian e jo euro
  hmmmmmm pse jo te dya
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga stavri prej 12/12/2009, 14:21

  eshte si ajo barsaleta me mbretin ene puna e kesaj teme

  te dyja ene me vrappppp
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Nike prej 13/12/2009, 17:43

  hmmmmmmmmm euro edhe pse nuk me mjaftoj te kem shum
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga skifter prej 13/12/2009, 19:14

  ero dhe sex

  alba alba
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 6
  Data e rregjistrimit : 21/12/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga alba alba prej 24/12/2009, 13:09

  kur ke lek ke edhe seks hehhehe
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Morena prej 24/12/2009, 14:18

  Te dya s'do jete keq

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:28

  i mendimit me ty edhe une jam Morena mir do ishte te dyja

  Vizitor
  Vizitor

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Vizitor prej 24/12/2009, 14:34

  sex te pa pare .
  Dhe po te kesh euro mos kujto se blen cdo gje kjo nuk eshte e vertete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 16:19

  Morena shkruajti:Te dya s'do jete keq

  ti nuk e keq rrushe, por ka nje problem te vockel nese jan te dyja si sexi po ashtu edhe euro nuk do te ishte me as sex as euro do ishte " profesion " ;)

  euro ne kte moment
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:42

  Te dyja ....kur po mendoj mir do doja te dyja!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 6/3/2010, 15:29

  sexxxxxxxxxxxxxxxx
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 6/3/2010, 17:39

  sandra shkruajti:Te dyja ....kur po mendoj mir do doja te dyja!

  per te dyja Triniti bukur e ka thene , "eshte nje profesion",

  une veē dashuri se as sex s'o kam pelqen
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Nike prej 6/3/2010, 17:49

  Mbase qenka zgjidh e merr une hiq spo marr asgje !
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Erėza prej 6/3/2010, 18:06

  nuk dua as gje
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 6/3/2010, 18:09

  une sex
  pare s'du se jam alergjik
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Erėza prej 6/3/2010, 18:10

  Ashtu thu ti heheh

  ajt po tham edhe un sex te provoj qka esht
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Nike prej 6/3/2010, 21:34

  Nese e provon me bindje e kam qe eurot nuk do i maresh
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Morena prej 6/3/2010, 21:52

  >> TeLi << shkruajti:une sex
  pare s'du se jam alergjik


  Pse jo te dya ...

  Sponsored content

  heart Re: Sex apo Euro ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:10