fun place have Fun

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default fun place have Fun

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 19/11/2009, 11:45

  fun place mireserdhe ne forum e shpresoj te kesh shume kenaqesi ne forum
  Have fun over hier.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: fun place have Fun

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/11/2009, 12:35

  Fun Place nga zemra te deshiroj edhe une mireseardhje ne nje bote te re, kjo eshte bota juaj dhe per ju ka nje vend te merituar!

  nje keshille;
  para se te inicosh nje teme, hyn ne forum dhe shiko ka tema te tilla qe i perkasin temes tende apo jo ne menyre qe t'mos kete dy tema te njejta, e them kete miqesisht mer ju ngase nje teme qe kishit inicuar sot per "dashurine e cila mund gjithēka"... veē eshte teme ne forumin tone

  edhe nje here mire se erdhe
  dhe kalo sa me bukur me
  kete shoqeri te re.
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: fun place have Fun

  Mesazh nga Klea prej 19/11/2009, 16:36

  fun place have Fun mir se erdhe ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem me rrespekt klea

  Sponsored content

  default Re: fun place have Fun

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:45