Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 20/11/2009, 14:41

  “ Tė dashurosh do tė thotė tė vuash.
  Nėse nuk do qė tė vuash, nuk duhet tė dashurohesh.
  Por, atėhere vuan sepse s’ke dashuri, kur nga ana tjetėr po tė dashurosh vuan, tė mos dashurosh vuan e tė vuash vuan.
  Tė jesh i lumtur do tė thotė qė dashuron… atėhere, tė jesh i lumtur do tė thotė qė tė vuash… dhe tė vuash tė bėn tė trishtuar.
  Pra, pėr tė qėnė i trishtuar duhet tė dashurosh … pra, o tė dashurosh e tė vuash ose tė vuash pėr tė qėnė shumė i lumtur…”


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/12/2009, 11:09

  me shum me pelqen te vuash per te qene i lumtur sepse vuajtja ka nje kufi dhe kur e din se kjo vuajtje do shperblehet ateher ja vlen me vujt
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga stavri prej 1/12/2009, 14:10

  te vush po e po....por te merr dhe mendjen e kokes kalon si i semur psiqik

  me mire mos dashurosh fare je ne rregull me veten
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/12/2009, 18:40

  ashtu them dhe une
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga Morena prej 8/12/2009, 20:58

  Megjithse dashuria na ben te vuajme...prap jemi ne kerkim te saj...
  Ligji i natyres..ske c'i ben!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga Nike prej 8/12/2009, 22:34

  Me mir nje dashuri me vujtje se nje vuajtje pa dashuri, se atu ku ka dashuri ka ehe gjelozi ne gjelozi kalon edhe vuajtja ,
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga sandra prej 16/2/2010, 11:51

  Pa vuajtur pak s'ka asgje cdo hap qe merr ne jete te ben te vuash deri sa ta arrish por kur dashurojn dy palet nuk ka vujtje aty!
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga stavri prej 16/2/2010, 18:04

  varet se si te merr dashuria
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga sandra prej 22/2/2010, 15:01

  edhe ashty po
  po prap them te njetin mendim

  Sponsored content

  default Re: Tė dashurosh do tė thotė tė vuash??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:19