Muzika Klasike - Video

  Share
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 21/11/2009, 09:32

  Andre Rieu - La Traviata Libiamo


  https://www.youtube.com/watch?v=be9KYx-w_m0


  Edituar pėr herė tė fundit nga Frankfurt nė 21/11/2009, 09:43, edituar 2 herė gjithsej
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 21/11/2009, 22:31


  Vizitor
  Vizitor

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Vizitor prej 22/11/2009, 10:26

  une mbaroj per kete lloj muzike
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 22/11/2009, 11:17

  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 22/11/2009, 13:16

  Vanessa Mae
  Nje Artiste, nje violiniste Virtuoze!

  Ka mbruar Liceun ne Gjermani, dhe eshte cilesuar nje nga Talentet me te mira, duke fituar shume cmime Nationale dhe Nderkombetare, me te Rene qe solli ne Musiken Klasike duke gershetuar Musiken Klasike me Modernen!

  -Ne momentet qe kerkoni Relax, mund t'i gjeni nen tingujt e Violines se Vanesses!
  p.s. Me kete Video prsh SEXY-n!
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 23/11/2009, 07:56

  Pershendes te gjithe Forumistat me kete Video!
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Frankfurt prej 23/11/2009, 16:17


  Sponsored content

  kujtese Re: Muzika Klasike - Video

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:43