BAD BOY 4 LIFE

  Share
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 11/6/2007, 11:13

  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 11/6/2007, 11:16

  Ju te dyja mund te veni dhe nja nji foto ktu tek un
  Nqs doni prap foto me thoni
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 15:48

  hahhahhaah lal ca po krruan aty :P:P:P hahahahahaha

  duam duam dhe foto te tjera :D:D:D

  te puth yll
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 11/6/2007, 16:11

  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 11/6/2007, 16:12

  Doni me per belulin
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 16:14

  Duam duam :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/6/2007, 18:25

  mos si i paske buzet bad-boy
  e trint e sheh lona se kish gabim po ti trego te gjitha pjeset me te bukura te trupit ky mi motra


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 19:21

  e mi motra eee, me duket se e ka vendos te me heqi mendjen ky mua :P:P:P

  bad te henksha buzet :D:D:D
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 12/6/2007, 08:33

  HAHAHAH
  FLm
  ca pjese te trupit do me pa tjeter
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 12/6/2007, 22:09

  mez e lart te pash, tani pjesen tjeter :P:P:P Laughing
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga silvi prej 21/6/2007, 15:45

  Vetem nje pytje...

  Sa here je rrezu?
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Bardh prej 22/6/2007, 09:17

  Triniti mos mendo se po tė pyet ty sa here je rrėzuar.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 22/6/2007, 13:59

  hahaha Bardh, e kuptova :D:D:D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Bardh prej 27/6/2007, 10:43

  yeah e mpreft nga mendja triniti ha ha ha
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga lo prej 3/7/2007, 17:05

  king fare je, po nucen ku e ke???
  triniti mire thote bb dhe ti vie foton te shohim dhe ne.:puthje:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 19:23

  hahahahhahahahhahaha bad paske bo buje re
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 4/7/2007, 16:01

  eshte bere vips mo :D:D:D

  lo pse mi akoma se ke pa foton time ti :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga MiLaN prej 5/7/2007, 00:06

  as une as une
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 5/7/2007, 00:29

  ti me ke pa mua mo, ce do foton ???
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga lo prej 5/7/2007, 00:39

  triniti joooooooooooo nuk e kam pare. pres une:)
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Bardh prej 5/7/2007, 22:07

  triniti mos e vendos foton, se bllokohet forumi pastaj nga antarėt tė cilėt do tė antarsohen :puthje:
  avatar
  NESTI
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 48
  Mosha : 34
  Vendi : gjithandej
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga NESTI prej 6/7/2007, 14:15

  foto e bukur lale
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/7/2007, 10:27

  Ja dhe palestra ben punen e saj

  Kenaqi syt triniti
  me fal se kam bo ca mungesa
  se kam pas problemem me linjen
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/7/2007, 10:27

  Triniti don te me shohesh serioz
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 14:01

  baaaaaaad :zemer: :D:D:D du te shoh edhe nga para une :D:D:D

  lo ja shihe edhe foton time :D:D:D

  P.S: Bardh thua valle, une kam hall se mos tremben keta mo :D:D:D
  gjithsesi flm :baci:

  Sponsored content

  default Re: BAD BOY 4 LIFE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:11