Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Share
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/6/2007, 13:08

  Per mua kan qen dhe jan
  ELVISS
  LO
  STAVRI
  GISHTEZA
  TRINITI


  Po per Ju?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 17:03

  edhe per mua je nje shok shume shume i mire :D:D:D
  dhe perfitoj nga rasti te te puth :D:D:D dhe te pershendes.

  une ata te mite nuk po i elenkoj se jane me te vertete shume :D:D:D, dhe kam hall se mos harroj ndonjerin Sad
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 5/6/2007, 17:24

  dhe un mund te kem shum
  po kto jan me te rendesishmit
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga akili prej 5/6/2007, 17:25

  une as nje se nuk ka shoqeri te mire nga chati te gjithe cfare te thone sote nuk te thone neser ky eshte mendimi ime
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 18:46

  bad ne fakt lal une po flisja per me te rendesishmit dhe kam goxha :D:D:D mund te jeni nja 15 :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 19:44

  une i pershendes te gjithe,,,,nje nder ato eshte lona hahaah
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Don_Corleone prej 8/6/2007, 06:00

  SI MOJ TRINITI NA HARROVE???!!!!!
  TE PAKTEN NA LER NDONJE MESAZH QE QENKE TRANSFERUAR KETU.
  BEJ SHAKA.
  MIQTE ME TE MIRE TE CHATIT JANE TRINITI, PAPI_X,CINDY etj. qe s'me vine ndermend.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 07:55

  Robi po coji nje ftese lones te vije mo
  Don Corleone mirese erdhe ne mesin tone ishalla mblidhen gjithe shoqeria jote ketu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Don_Corleone prej 8/6/2007, 16:52

  flm Gishteza, ishalla, se chati i faqeve na ka nda si delet pa zot
  Urime per faqen.
  avatar
  shakaxhiu
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 14
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shakaxhiu prej 8/6/2007, 17:06

  pershendetje se pari se dyti sa per shoqerin kame malle vetem per ate shpoqeri qe kisha deri ne gjimnaze se ata me mbarapa kane qen per ibret te zotit
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 20:14

  do mundohemi don sigurisht dhe me ndihmen tuaj


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga triniti prej 8/6/2007, 23:05

  Donnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :D:D:D mir se me ke ardhur yll po si te kam mo eee????
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga roby prej 9/6/2007, 20:21

  po pa tjeter qe do i bej ftese...eshte super ajo..

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 10/6/2007, 14:27

  roby ja ku me ke mo se ke pare me vemendje po jo
  per roby per ty ne vecanti :puthje:
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 14:52

  ua kush ka ardhur...la numero 1noooooooooo......te puthe edhe une zemra...
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga kecka prej 11/6/2007, 16:22

  plot ka shume
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 12/6/2007, 08:41

  Po nuk mund te thuash ndonje kecka
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga roby prej 12/6/2007, 17:54

  bad ti jo se do te kishte permendur...hahahhahah

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 21:09

  per mua me i miri e i perkryeri ketu e tek faqet ka qene roby e mbetet roby per ty kjo
  :puthje: :puthje: :puthje:
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga roby prej 12/6/2007, 21:29

  hahahahha je fantastike, edhe per mua shoqja me e mire e chati ka qene lona....
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2007, 20:08

  flm bad boy per konsideraten
  shoqenia e vjeter nuk harrohet kurr.
  ai elvisi mu me ka tradhetu lale se sbehet me i gjall.
  vallai une spo flas se ke kam se ndoshta harroi ndonjerin dhe i ngelet hateri.por nuk jan dhe shume per fate te mire se kur shumohen dhe mund te prishen.me mire pak e sakt se sa shume dhe hic.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 21:26

  ky roby te faqet ca emri ka pas re ?
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 21:31

  ahhhhh shoqeria e pare!!! Le te themi qe shoqeria ime e pare ka qene nje fshatare qe qelbej ere. Dhe e di ca eshte cudi, akoma nuk mesoi si te lahet. puucccccccccc foooooooort fshatarin dhe gishtezen muuuuuuuuuaaaaaaaahhhhhhhhhh
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 21:35

  hahahhahahahhaha mora vesh per ke e ke hahahahhahahaha per ket katunarin pijanec e :P:P
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 21:48

  PO TE ME PYESIN PER SHOQERI TE RE JE TI KINEZIIIIIIIIIIIII.

  Sponsored content

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:42