Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/11/2009, 19:08

  Kesulkuqe mire se erdhe ne forumin Bota juaj
  Ketu s'eshte ujku keshtu qe rri e qete dhe lirshem shoqerohu
  me ne


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  kesulkuqja
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 22/11/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga kesulkuqja prej 22/11/2009, 19:25

  shume flm gishteze... edhe pse ketu ndihem e mbrojtur...
  avatar
  kesulkuqja
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 22/11/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga kesulkuqja prej 22/11/2009, 19:28

  pastaj ndarja e mendimeve me te tjeret gjithmone te cliron dhe ndihmon...
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga Klea prej 22/11/2009, 19:46

  mir se erdhe ne kete forum kesulkuqe te uroj argetim te kendshem ne kete forum
  avatar
  kesulkuqja
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 16
  Data e rregjistrimit : 22/11/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga kesulkuqja prej 22/11/2009, 19:50

  faleminderit klea edhe une gezohem qe do argetohemi sebashku...
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga >> TeLi << prej 22/11/2009, 21:15

  Mire se erdhe kesulkuqe,
  ke nderin te jesh ne mesin tone andaj
  me angazhimin tend kisha deshiruar qe edhe
  ne te kemi nderin te lexojme sa me teper prej teje.

  edhe nje here mire se erdhe
  dhe kalo sa me bukur ne kete shoqeri te re.
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga Frankfurt prej 23/11/2009, 18:33

  Pershendetje Kesulkuqja!

  Mirseerdhe ne mesin tone, por me sa shoh, Ti paske qene gjithmon "prane" nesh! hoio
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/11/2009, 21:04

  MIRE SE KE ARDHUR KESYLKUQJA;KALO MIRE ME NE
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga Morena prej 25/11/2009, 13:47

  Kesulkuqe ,argetim te kendshem , mire se na ke ardhur!
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:42

  Kesulkuqe mire se erdhe ne forumin

  Sponsored content

  default Re: Kesulkuqja, mirė se erdhe ne bota juaj forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:09