Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:40

  heheheheh lale lale cfare do te thot te jesh shok ose shoqe

  eshte fjal e madhe ta ndjesh vertet para se ta thuash
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:41

  un them nepermjet internetit,,, ty ka ca kohe qe te njoh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:45

  por dhe une ne permjet internetit thash lale

  une e kame thene shume here ket fjal dhe ma kane fut prandaj eshte cik e veshtir te kesh shok apo shoqe ktu
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:46

  aha ok me fal pra se te permenda emrin tend se un ashtu kujtovaaaa

  nejse tani e kuptova shum mire
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:49

  o lal une thashhhhhhhhhhhhhhh qe eshte e veshtirrrrrrrrrrr te gjesh nje te till nuk vecova emra

  por nuk thash qe ktu nuk gjene kurr thsh eshte e veshtir
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/6/2008, 18:50

  edhe un fola per veten time o ylliiii per ate qe kam shkruar :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 12/6/2008, 18:54

  dhe une e l;exova lale por une shkrujta ne pergjithesi
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 09:22

  ca behet ketu :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2008, 18:20

  kan qene shume por vec pak kan mbet

  emra spo them me mire sepse zdua te harroj ndonje dhe i ngelet hatri pastaj
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 20:36

  vec 2 tre vete flasin ketu askush me :cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2008, 17:17

  kan qen 20 kan mbet 5
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Dona prej 19/7/2008, 15:47

  Eeee... do them disa emra sepse ma paska qejfi edhe ti kujtoj sepse disa prej tyre kane nderruar nickname qe mbanin dikur

  te parin qe njoha ishte Stavri qe thoshte se mbante stafeten e chatit :) , pastaj
  Naki
  Kinezi
  Albanian
  Dano
  ARli
  next
  Yvi logel
  etj etj... ka kaluar kohe qe atehere... eh dunja dunja :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 19/7/2008, 18:31

  dona une se di kush je sepse shpesh here nderrohen emrat dhe zdi me ke te flas

  une se kam nderruar emerin ky qe kajm qene qe ditet e para ky jam ende

  me behet qefi qe paskam qene pjes e shoqeris tate dikur dona
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Dona prej 19/7/2008, 21:23

  Stavri ke te drejte qe thua se nuk me njeh. Une jam futur gjithmone me emrin Roxana. :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 08:19

  sdi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 22/7/2008, 09:37

  Dona shkruajti:Stavri ke te drejte qe thua se nuk me njeh. Une jam futur gjithmone me emrin Roxana. :)

  aaaaaaaaaaaaa ok edona ty te flm qe ma permende emerin tim por mos u harxho sepse tashme sflasim me ne dy ishim dikur dhe sjemi me `as shok dhe asgje nese te kujtohet roxana
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 19:14

  gezuar
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga shaban cakolli prej 13/6/2009, 16:37

  ja ne chat nuk kam kohe hiq te hy,kush doni shkruani mesazhe apo email,ndryshe nuk ka komunikim
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Ardhmeria prej 25/1/2010, 02:05

  qe ne fillim ka qen dhe mbetet **Gishteza**
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Morena prej 25/1/2010, 11:54

  Blerta
  Gishteza
  Stavri
  Kinezi
  Mondi
  Naki
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga stavri prej 25/1/2010, 18:25

  kan qene te shumte dhe kshu sja vlen tu permend emrat sepse ndoshta harroi ndonje dhe i ngelet hatri

  me mire po rri ne heshtje pa i permend ata se cilet kan qene
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Morena prej 28/1/2010, 12:25

  stavri shkruajti:kan qene te shumte dhe kshu sja vlen tu permend emrat sepse ndoshta harroi ndonje dhe i ngelet hatri

  me mire po rri ne heshtje pa i permend ata se cilet kan qene
  mire me
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/1/2010, 21:22

  e kne qene kohe te bukura atehere sa keq qe tani nuk eshte keshtu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/1/2010, 21:28

  op, tani ska meshkuj, ikennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  po me dhimbseni ju femrat
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Nike prej 28/1/2010, 21:38

  Kujde te dhimbet vetja se jem dy edhe gogja te rrezikshe

  Sponsored content

  default Re: Shoket ose shoqet me te mir te chatit kush ka qene per ju

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:40