Mire se erdhe deni

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Mire se erdhe deni

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/11/2009, 16:58

  Mire se erdhe Deni
  shoqerohu me ne
  dhe ndihuni
  si ne shtepine
  tuaj
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mire se erdhe deni

  Mesazh nga Klea prej 27/11/2009, 17:23

  mir se erdhe deni te uroj nje argetim te kendshem ne kete forum
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mire se erdhe deni

  Mesazh nga Frankfurt prej 27/11/2009, 18:15

  prsh deni dhe kalofsh bukur ketu!
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mire se erdhe deni

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:40

  Mire se erdhe Deni

  Sponsored content

  default Re: Mire se erdhe deni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:50