Gona & Princi, mire se erdhet

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Gona & Princi, mire se erdhet

  Mesazh nga >> TeLi << prej 28/11/2009, 15:29

  Gona dhe Princi,

  Ju deshiroj mireseardhje ne forumin tone,
  shpresoj se nuk dot' jeni vetem vizotorė
  por edhe anetarė qe me postimet tuaja
  do te pasuroni forumin si dhe do te
  shoqeroheni me ne!

  Me rrespekt nga ana ime
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Gona & Princi, mire se erdhet

  Mesazh nga Klea prej 28/11/2009, 16:16

  gona princi mir se erdhet ne kete forum ju uroj nje argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Gona & Princi, mire se erdhet

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:39

  Mire se erdhe Gona dhe Princi

  Sponsored content

  default Re: Gona & Princi, mire se erdhet

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:28