thashethėnat janė gracka

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/6/2007, 18:08

  Shaban Cakolli

  TĖ PĖRPIQEMI TĖ MOS I DĖMTOJMĖ TĖ TJERĖT

  Ėshtė shumė e sigurtė qė nuk duam tė na dėmtoj askush,andaj duhet tė pėrpiqemi tė mos dėmtojmė njeri.Pėrse?Sepse thashethėnat sjellin gracka dhe shpesh pėrfundojnė me pasoja tragjike.Po patėm mosmarrėveshje me dikė,duhet tė iathemi pakėnaqėsinė sy mė sy,ndryshe thashethėnat pas shpine,lėre qė dėmtojnė reputacionin e tė tjerėve,por ato dėmtojnė edhe reputacionin tonė personal.Fjalėt qė kalojnė nga goja nė gojė,nuk janė burim i mirė i informacionit,ato krijojnė pėrshtypje tė keqe jo vetėm pėr pronarin,por edhe pėr tė tjerėt.Do tė ishte mirė pėr secilin nga ne,qė tė frenohemi nga thashethėnat.Qdoherėkur pėrshkruajm problemin duhet tė jemi tė qartė dhe tė ndershėm.
  Tė pėrpiqemi tė jemi sa mė larg thashethėneve.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default THUHET

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/8/2007, 19:58

  t
  Thuhet se te Guri i Glacit ne Fshatin Koliq te Prishtines jane zbuluar tragje-shenja te njeriut parahistorik.
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga Klea prej 11/3/2009, 18:09

  thashethemet ka shum njerez qe merren me thashetheme pok nuk ma ndjen per asnje gjo edhe asnje thashetheme vetem se hargjoin frymen kot ..rrespekte shaban se njihemi ne te dy
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga skifter prej 23/4/2009, 09:39

  thashetonat sjon te mira po un smerem me to
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga Klea prej 10/10/2009, 16:48

  thashethemet jan shum gracka ka shum njerez qe meren sidomos ne virtualitet per esperience personale ju them se ka shume c,far nuk kan thene per mua edhe jan njerez qe shajne njeri tjetrin kur zihen edhe thone jemi moter e vella ose shoqe ose shok kur mbas shpine flasin shum gjera te poshtra edhe akoma vazhdojne me keto gjera,,, pfff sma ndjen fare
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga Edi7 prej 10/10/2009, 19:55

  besoj se ekane ne gjak ata njerez qe merren me thashe theme
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga skifter prej 12/10/2009, 12:13

  ata si meren me thashethona jon me karakter shum te dobet

  Sponsored content

  default Re: thashethėnat janė gracka

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:21