Mireva, mire se erdhe ne forumin tone

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Mireva, mire se erdhe ne forumin tone

  Mesazh nga >> TeLi << prej 2/12/2009, 19:48

  e/i nderuar

  jeni shume e mireseardhur ne forumin tone
  dhe tuajin njekohesisht andaj shoqerohu me ne
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Mireva, mire se erdhe ne forumin tone

  Mesazh nga Klea prej 2/12/2009, 21:12

  Mireva mir se erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne shoqerin tone
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Mireva, mire se erdhe ne forumin tone

  Mesazh nga Annika prej 2/12/2009, 22:39

  Mire se erdhe Mireva

  Sponsored content

  default Re: Mireva, mire se erdhe ne forumin tone

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:20