Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga >> TeLi << prej 5/12/2009, 12:20

  e nderuara Nike,

  shpresoj thelle se angazhimi yt nuk do te mungoj,
  shpresoj njeashtu thelle se ne mesin tone do te gjejshė
  nje ngrohtesi dhe shoqeri te mirefillte andaj
  bashkohu me anetaret aktivė te forumit
  dhe behu pjese ne temat tona dhe tuaja .

  me rrespekt miqesor
  Teli
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 5/12/2009, 13:31

  mir se ka ardh
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Nike prej 5/12/2009, 19:32

  Mir se ju gjeta Teli edhe blerta , Shpresoj se edhe une do argetohem me pjesmarrsit e forumit !
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 5/12/2009, 20:34

  Nike mirese erdhe ne forumin tone e kalofsh sa me mire mike ketu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga shaban cakolli prej 5/12/2009, 22:22

  je e mirepritur ne mesin tane
  avatar
  Klea
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 731
  Data e rregjistrimit : 11/03/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Klea prej 5/12/2009, 23:36

  mir se erdhe NIKE ne kete forum te uroj argetim te kendshem
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Nike prej 6/12/2009, 00:49

  Faleminderi nga te gjithė per mikpritje,Nderime !
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga stavri prej 6/12/2009, 16:32

  nike mire se erdhe
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Nike prej 6/12/2009, 21:15

  Mir se ju gjeta ne ket ngrohtsi
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Erėza prej 7/12/2009, 07:59

  Niki mir se erdhe ne mesin ton
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Frankfurt prej 7/12/2009, 09:42

  Pershendetje Nike dhe mirseerdhe ne gjirin tone!
  Te uroj qendrim te kendshem!
  avatar
  Nastradin Hoxha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 367
  Data e rregjistrimit : 07/02/2008

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Nastradin Hoxha prej 7/12/2009, 09:43

  Komshije mire se ke ardhe
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Morena prej 7/12/2009, 12:16

  Nike mire se na ke ardhur !
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Nike prej 7/12/2009, 16:17

  Faleminderi per respektin qe tregoni per mua, Ju pershendes te gjith me respet nikja
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Annika prej 7/12/2009, 22:53

  Nike mire se erdhe

  Sponsored content

  default Re: Nike, mire se erdhe ne botajuaj forum

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:11