A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2009, 17:07

  para se te martohet ,femra ne ditet e sodit a duhet te jet e virgjer
  si mendoni
  ?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Nike prej 15/12/2009, 18:44

  Ska rendesi kjo gje , sipas mendimit tim nuk jan me tradita si kan qen ..
  avatar
  gezim
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 14/12/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga gezim prej 16/12/2009, 10:53

  koha si brrri tani, ska vegjeri me.
  por me mir me virgjeri te jett , sepse eshte tamam e jotja , jo pas krahut therr me vrap

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Vizitor prej 16/12/2009, 10:55

  po si duket tashi virgjeria ka dal jasht mode
  dhe nuk vlen me as nje grosh
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/12/2009, 13:42

  te jet eshte me mire,po
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Nike prej 16/12/2009, 15:01

  Ska rendesi ne kohen e te sodit
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Edi7 prej 16/12/2009, 15:22

  rendesi ka te jete e sjellshme edhe besnike ndaj teje,,,,,,,,,ska rendesi jooooooooooo
  avatar
  Hannah
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 181
  Vendi : Shume larg...!!
  Data e rregjistrimit : 18/12/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Hannah prej 18/12/2009, 23:41

  Ne jete ndodhin gjera me te patjetersuara se vergjeria aandaj mendoj se ka gjera me te rendsishme qe duhet menduar se sa per nje himen.
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Morena prej 19/12/2009, 17:34

  Nje martese e mire nuk bazohet tek virgjeria fizike e nje femre.....se dija se egziston akoma kjo ide injorante,sinqeriteti dhe pastertija e nje femre, eshte ne brendesine e saj ,dhe ndodhet diku tjeter jo aty ku mendojne disa meshkuj!
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 19/12/2009, 19:52

  Koha po ecen, njerezimi bashk me te, nganjehere jet mbrapa e perpara ndodh njeashtu te shkoj, bota femerore ka obligile te shumta andaj si gjini ndonjehere jane te diskriminuara ne shoqeri, sot ka edhe virgjinitet edhe jo virgjinitet mirepo mos te harroojme se edhe ne mungese virgjiniteti nje femer munde te jete tejet e moralshme!

  Nese thuhet apo titullohet "a duhet medoemos ajo te jete e virgjer"!?, une them jo, medoemos duhet vetem te vdesesh!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 17:18

  shaban cakolli shkruajti:te jet eshte me mire,po

  a mundem ta di pse???

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Vizitor prej 11/2/2010, 18:20

  po si duket tashi virgjeria ka dal jasht mode
  dhe nuk vlen me as nje grosh


  keto fjal i kam then disa her rendesi ka te jet njeri dhe me zemer te malle
  se edhe vajzat gjak njeriu kane
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga triniti prej 12/2/2010, 00:58

  aspak loni, ku e lexuat ju qe virgjeria ka dal demode???
  jam dakord me ty qe rendesi ka njeriu dhe jo virgjeria , po s'jam aspak dakord me ate thenien tuaj ironike... pse kaq mllef dhe percmim???
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 12/2/2010, 11:43

  Kam ndrruar disa makina ne jete, e kam pasur nje qe s'dinte te prishur e s'do ta harroj kurre por me e mira me pat' dalč njera nder to e cila kishte 0.000km
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/2/2010, 12:09

  rendesi ka ta ket me vete :D
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 12/2/2010, 12:12

  ``Blerta`` shkruajti:rendesi ka ta ket me vete :D

  kend mi, virgjinitetin a ?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/2/2010, 12:39

  DUHET;POR KUR NUK KA SHI;I THONE BRESHERIT MIRE SE VJEN

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Vizitor prej 12/2/2010, 23:47

  per te virgjerat por besoj se asnje nuk munde ta marrin kete dhurat se nuk ka te tidha  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2010, 00:07

  >> TeLi << shkruajti:Kam ndrruar disa makina ne jete, e kam pasur nje qe s'dinte te prishur e s'do ta harroj kurre por me e mira me pat' dalč njera nder to e cila kishte 0.000km

  shiko se eshte edhe nje cik me fat e jo me inat i thone andej nga lagja ime, se kjo puna e makines me kilometrazh zero ka nje problem te vockel, se nganjer kto "sendet" e paperdoruara dalin edhe difektoze
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/2/2010, 00:21

  hahahhah e vertete kjo eshte triniti
  e nese eshte difektoze duhet te kthehen serisht ne fabrike per riparim


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Vizitor prej 13/2/2010, 00:25

  por edhe po te jet me mire eshte se e"reja nuk i humb shum kollaj vlerat e saj ajo gjithmon ka vleren e' plote
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga MiLaN prej 13/2/2010, 01:17

  triniti shkruajti:
  >> TeLi << shkruajti:Kam ndrruar disa makina ne jete, e kam pasur nje qe s'dinte te prishur e s'do ta harroj kurre por me e mira me pat' dalč njera nder to e cila kishte 0.000km

  shiko se eshte edhe nje cik me fat e jo me inat i thone andej nga lagja ime, se kjo puna e makines me kilometrazh zero ka nje problem te vockel, se nganjer kto "sendet" e paperdoruara dalin edhe difektoze

  degjojeni se eshte mekanike kjo :P
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2010, 15:30

  >> TeLi << shkruajti:
  ``Blerta`` shkruajti:rendesi ka ta ket me vete :D

  kend mi, virgjinitetin a ?


  jo re at senin


  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga >> TeLi << prej 13/2/2010, 15:54

  Blerta, o tash e kuptova se jam i trashe pak /afer 150 kg
  po thojne ketu ne forum kush ban sex ndikon ne shendet por une prap 150 po e mbaj vijen per bukuri

  s'e ke keq, aj apo ajo sit' dush t'i themi ati senit eshte me rendesi e senet tjera harrohen
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Morena prej 13/2/2010, 16:26

  Njerezit nuk martohen vetem per nje cope virgjeri.Nuk ka pse te ndikoje virgjeria ne marredheniet e nje cifti.
  Kam pershtypjen qe nqs vendos ta marresh nje vajze per faktin qe ajo eshte e virgjer,atehere kjo do thote qe jeta juaj e ardhshme do te ndertohet mbi bazen e nje kompromisi,qefi qe ishit i pari per ate person me kalimin e kohes do ju largohet ma kalimin e kohes dhe kjo nuk mund te mjaftoje per nje jete te tere,pra virgjeria...
  Keshtu qe kur lidheni me nje vajze,nuk merret ne baze vetem virgjeria,ka plot faktore te tjere qe e mban ciftin te lidhur...

  Sponsored content

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:52