A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga triniti prej 16/2/2010, 00:17

  jo ne nuk e harrojme, problemi qendro se jemi ne shekullin e 21 po informacioni andej nga shqiperia ende mungon....

  pash nje program nje dite ne tv, gruaja pas 25 vjet martese vendosi ti dhuronte bashkshortit te saj nje nate te paharruar ne kujtim te nates se pare te marteses, shkon ke mjeku dhe rikthehet e virgjer.
  kur i shoqi mer vesh cfar gruaja kishte ber shkon ne krize, kishte 6 muaj ai boti qe shkonte te bente terapi se "ai miku" kishte rene ne koma e skishte perendi ta ngrinte.

  nje 40 vjecare tjeter shkon tek mjeku per ti ber plastik asaj "mikeshes", bashkshorti i saj donte qe gruaja ta kishte njesoj me nje 18 vjecare.

  me keto doja te vazhdoja disi mendim e telit, mjeksia o popull ka ecur goxha perpara dhe jo vetem virgjerin qe te kthen mbrapsh po ta ben edhe me te re e me te bukur po e deshe.
  ndaj mos shikoni jo e perdorur jo me celefon, shikoni te gjeni mbi te gjitha njeriun qe ju respekton dhe ju ben te ndjeheni mire, c'rendesi ka cfar ka bere e rendesishme eshte cfar do bej nga momenti qe u njoh me ju.
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga sandra prej 27/2/2010, 10:43

  per mendimin tim po tisha qen mashkull skisha mar nej femer qe eka humbur virgjenitetin une kisha dasht aja me qen vetem e imja e pa prekme se sa mu flliq me diken tjeter e ta mar une pastaj jo more qfarte
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/3/2010, 15:19

  veshtire te gjinden sot te tilla
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Nike prej 12/3/2010, 15:58

  Sandra shumė gabim je moter po ata meshkuj qe i shfrytzoj ka 10 vajza e i len, a thau ti qe mos ti marr askush se dul nje idijot e i beri te besojn qe do te jen perjet te tyre edhe i genjeu qfar mendon ti per kta? Meshkuj nuk ja vlej te mari nje goc te virgjer kur kan lendu 10 zemra femrash duke i genjyre edhe i poshtersuar me rendesi sinqerite edhe besim se nuk ka rendes asgje virgjiniteti!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/3/2010, 16:23

  une gjithnje e them,djemat kėrkojnė ti mashtrojnė femrat dhe tė ua marrin vergjinitetin,kurse tė vetat i duan tė virgjėra,sikur tė tyret tė ishin rritur nė mars
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga sandra prej 9/5/2010, 12:35

  shaban cakolli shkruajti:une gjithnje e them,djemat kėrkojnė ti mashtrojnė femrat dhe tė ua marrin vergjinitetin,kurse tė vetat i duan tė virgjėra,sikur tė tyret tė ishin rritur nė mars
  e spe pra shtu qy
  ncncnncncncnnc
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 9/5/2010, 13:23

  hmmmm,do bente,po
  avatar
  AC.MILAN
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 194
  Mosha : 32
  Vendi : te puseta lagjes :PP
  Puna : bhooooooooooooo
  Loisirs : ..........................................................
  Data e rregjistrimit : 03/05/2010

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga AC.MILAN prej 19/5/2010, 21:58

  po duhet
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga shaban cakolli prej 20/5/2010, 17:25

  pune e tyre

  Sponsored content

  default Re: A duhet te jet femra patjeter e virgjer

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:21