musa ahmetaj Mirese erdhe

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/12/2009, 22:16

  Musa Ahmetaj Mirese erdhe ne forumin tone


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/12/2009, 23:05  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Ardhmeria prej 18/12/2009, 07:31

  Mir se ke ardhur dhe uroi te kalosh bukur ketu
  po ashtu mir se ardhje edhe per anetaren e re e shoh qe per momentin esht Hannah
  argetim te kendeshem
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga >> TeLi << prej 18/12/2009, 10:12

  Shpresoj se ardhja e poetit dhe publicistit Musa Ahmetaj nė forumin Bota Juaj eshte padyshim njė nderė i madh kur dihet fakti se z.Musa eshte njeri i penes, poet i fjales se shkruar dhe vie nga rrethi i anamoraves plot lavdi, pikerisht nga Hogoshti i Rexhep Males e Dardana e atdhetarit te denjė, te madhit Metush Krasniqi, vie nga anamorava e mulla Idriz Gjilanit dhe e Agim Ramadanit, ē'te them tjeter pos dy veprat e poetit Musa Ahmetaj begatuan bibliotekat tona, sikurse e para "kur sytė shohin keq", njeashtu edhe e dyta "doket dhe zakonet e lindjes, dasmes dhe te vdekjes ne Hogosht" jane thesar i ēmueshem i fjales artistike, deshirojme qe ne kete forum te gjeni kendin tuaj dhe ta begatoni at.

  me rrespekt vllazeror
  Teli/Gjilan
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/12/2009, 13:32

  Mirė se na erdhėt nė forumin tonė i nderuari z.Musah Ahmetaj.Padyshim se kontributi juaj nė forumin tonė nuk do tė mungoi.Ardhja juaj kėtu na gėzon,urojmė tė kaloni mirė me ne.

  Rrespekt
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Morena prej 18/12/2009, 13:33

  Mire se erdhe! Padyshim se do ia kalojsh mire ne mesin tone.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Nike prej 18/12/2009, 15:54

  Mir se na ke gjetur

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Vizitor prej 18/12/2009, 20:50

  Forumit tone ju shtua nje njeri i njohur mire se erdhe
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Annika prej 20/12/2009, 22:28

  Mire se erdhe Musa Ahmetaj
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga >> TeLi << prej 27/12/2009, 12:01

  I nderuar vellaēko Musa,
  Mbeteni me shume se i nderuar ndonese ju keni nderuar personalitetin tuaj ne nje ane por me se shumti nderuat forumin tone dhe tuajin mbareshqiptarė, Bota Juaj shifet se eshte bota e krijuesit te mirefillte bashkekohore andaj edhe nje here mire se erdhet ne forum.

  Sinqerisht
  T E L I

  Sponsored content

  default Re: musa ahmetaj Mirese erdhe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:16