Do te doja ....

  Share
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga lola.vet prej 30/1/2010, 22:35

  Do te doja te kem nipin tim afer sa mall kom per at
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Nike prej 31/1/2010, 00:37

  Edhe une dua ta perqafoj shum edi
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga lola.vet prej 31/1/2010, 18:07

  Do te doja tju pershendeti te gjithve klm
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Nike prej 31/1/2010, 20:02

  Do te doja te ju pershendes te gjithe
  avatar
  pishtimi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 17
  Data e rregjistrimit : 25/01/2010

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga pishtimi prej 31/1/2010, 21:03

  Do te doja qe sonte flokt e tu
  te shtrihen mbi jastukun tim
  do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
  nen driten e qiririt tim
  do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
  nen driten e qiririt tim

  Do te doja qe sonte t'kem pran vetes
  do te doja sonte t'jem me ty
  do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
  vetem mua..mua dhe ty
  do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
  vetem mua..mua dhe ty

  Dhe do te doja cka s'do doja
  te bej sonte me ty
  qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
  und te jem i pari njeri
  qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
  und te jem i pari njeri

  Kur premieres i erdhi fundi
  dhe mengjesi filloj te agoj
  me puthe njeher ne faqe
  me the "kete nate kurr s'do ta harroj"
  me vjen mire qe ma besove
  kete gje kaq me rendesi
  qe nga sonte me mua e dashura ime
  ti hyre ne boten me plot dashuri
  qe nga sonte me mua e dashura ime
  ti hyre ne boten me plot dashuri

  Do te doja cka s'do doja
  te bej sonte me ty
  qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
  und te jem i pari njeri
  qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
  und te jem i pari njeri.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Nike prej 31/1/2010, 21:07

  Do te doja se cfare nuk do te dojaaaaaaaaa
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 31/1/2010, 21:12

  tė jam sonte me ty
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Nike prej 31/1/2010, 21:15

  Te jam larg diku po jo vetmem
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga lola.vet prej 31/1/2010, 21:23

  Do te doja te jem me dikon hhhhh
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga >> TeLi << prej 31/1/2010, 21:25

  ...oooooooooooooooooo qe ne enderrren e gjate
  t'aventurave tuaja te jam i pari njeri
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:27

  do te doja ta falenderoj gishtezen
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 31/1/2010, 21:28

  do te doja t'ju falenderoj te gjitheve nga thellesia e shpirtit tim


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:28

  por me shum gishtezen gjithashtu motren time , ashtu nga shpirti e zemra, violen , e niken ish motren time
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga lola.vet prej 31/1/2010, 21:35

  Do te doja ti shof postimet mbas meje
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:37

  do te doja, ta di pse ti shikon kjo postimet uuuu

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2010, 21:39

  Do te doja te te kisha ketu prane
  do te doja te ledhatoja floket e tu
  do te doja te ndieja eren tende
  do te doja te puthja buzet e tua
  do te doja a sa do te doja .......................
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:40

  do te doja te isha ne gjum tani

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2010, 21:41

  do te doja te isha ne boten e dashurise sonte
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:42

  do te doja te isha i vdekur pa dashurin time

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2010, 21:49

  do te doja te te thoja se cfare vlere te madhe per mua je
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:52

  do te doja, te me doj ajo

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Vizitor prej 31/1/2010, 21:53

  do te doja qe te-li te hynte pakez ketu
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga elhamiu prej 31/1/2010, 21:54

  do te doja te dy ene viola pakes ketu tani
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Nike prej 31/1/2010, 22:44

  Do te doja realitetin
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Ardhmeria prej 31/1/2010, 23:40

  do te doja qe edhe ju te tjeret te ishit ketu online

  Sponsored content

  default Re: Do te doja ....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:38