kur te rritesh...

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 5/6/2007, 19:48

  cfar do te kishe deshire te beheshe kur te rritesh :D:D:D

  une per veten e ime kur te rritem dua te behem politikane :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga roby prej 5/6/2007, 20:36

  kur te rritem per here te dyte do behem pilot...avionash
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 6/6/2007, 20:04

  po per here te trete :P:P:P

  do behesh pilot si ke top gun :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga roby prej 6/6/2007, 20:11

  si e gjete?hahhahahah
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 14:20

  e pash ke letrat :D:D:D
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/6/2007, 15:28

  Kalamaja nuk eshte mir te mendoni per te ardhem se nuk
  i dijet se cfar ndodh me kohen qe jemi dhe qe do vi.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 18:02

  po mir ti kur te rritesh ca do behesh???
  predikues :P:P:P
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 7/6/2007, 19:15

  POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 7/6/2007, 20:35

  hahhahahah u sa mire eee une nderrova mendje tani
  kur te rritem do behem edukatore :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/6/2007, 07:59

  ca edukatore kopshi apo cerdheje cilesoje pak po deshe


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 8/6/2007, 23:21

  hahahaah GISHTEZA edukatore fakulteti :D:D:D
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 9/6/2007, 08:18

  po ca edukate do japesh ti
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 10/6/2007, 19:52

  seksuale :P:P:P
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga roby prej 10/6/2007, 21:38

  hahahha naqe po edukatore doktoreshe....nuk eshte se lodhesh???????????''''''''''
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 15:56

  o roby po enderra jane mo ben vaki dhe nuk dalin :D:D:D
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga PaPi_x prej 9/7/2007, 21:53

  o triniti i gjo desha me thon kur te japesh ed.seksuale pervec leksioneve ka praktike :frike: haha nejse un kur te rritem dua te behem bojaxhi qe te shkoj shpi me shpi te lyej e te ..(fshi mi)
  avatar
  bluu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 96
  Vendi : beijing
  Data e rregjistrimit : 19/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga bluu prej 9/7/2007, 23:43

  un kuir te rritem dua te behem doktor grash qe te shof sa me shum ashtu se ja arrova emrin :D :D :D te shof sa me shum femra desha te thoja :D :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:24

  hahhahahaha papi aty ke praktika ngec i cik filmi, po nejse se do ja gjejme nje zgjidhje :D:D:D

  bluuu po ci do ti shohesh aq shume me lal, se te gjitha njesoj jane :D:D:D
  une thash kush e di ca doje te beje, ti... dashke vetem te shohesh ncncnc
  kur them une qe u prish rinia sot :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Don_Corleone prej 11/7/2007, 10:12

  pse trino paske shpi me ly? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 11/7/2007, 17:14

  vallai dono shpine e lyer e kam une, po thash ti jepja nje boje kesaj dhomes :D:D:D
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Don_Corleone prej 11/7/2007, 21:10

  eeeeeeee te ka faj lulka, te ka faj lulka :D:D:D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 12/7/2007, 00:44

  vallai jo :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 13/7/2007, 13:28

  po kush e ka fajin ?
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga PaPi_x prej 14/7/2007, 15:56

  :silent: mbase e ka fajin bojaxhiu
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 14/7/2007, 20:03

  po i fus nje boje une ta provoj njehere

  Sponsored content

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:39