kur te rritesh...

  Share
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 15/7/2007, 06:54

  mfalni po ca bohet fjal ktu bre Laughing
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 17/7/2007, 08:08

  do lyejne dhomen time pra

  ej ngjyren e vendoset???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 17/7/2007, 16:56

  te kuqe flake :p
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 19/7/2007, 15:01

  mhhhhhhhhh , pse mo ca do bej une dhome me drita te kuqe eee :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 19/7/2007, 16:35

  hahahhahahahhahahaha ose blu te thelle si ta kesh...
  zgjidh e merr
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 04:14

  une dua te behem nga ata ca u thone usta kompjuterash

  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga lo prej 20/7/2007, 04:15

  ose jo ndrova mendje nuk dua te rritem fare
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 20/7/2007, 10:46

  hahahahahahahahahahahaa me mire mos u rrit se je shume e mire keshtu :)
  :puc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 24/7/2007, 00:42

  kur te rritem dua te behem shefe policie :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 27/7/2007, 09:26

  hajde pasion hajde
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 30/7/2007, 23:05

  profesion eshte edhe ky

  nejse tani kur te rritem dua te behem presidente :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga lo prej 13/8/2007, 05:23

  edhe ti triniti mblidhe mendjen, shefe apo presidente???
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga enya prej 26/8/2007, 15:13

  Triniti si e kane menyren e lyerjes keta bojaxhinjte moj??? si ata ne shqiperi me spruco??? heyy :D

  Une kur te rritem ne nje jete te dyte dua te behem kengetare per opera Laughing
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga PaPi_x prej 26/8/2007, 15:54

  Laughing teto si ta duan zonjat lyejme ne ketej
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga PaPi_x prej 26/8/2007, 15:58

  :xtrinitiiiii mo i hy asaj punes se polices se do i bosh makinat:auto: kal ne rruge,jo per gjo po do verbohen ka bukuria jote :cig
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 27/8/2007, 12:30

  heuuu une kur te rritem do behem lyps shume profesion fisnik
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga enya prej 27/8/2007, 18:17

  Kinezo lyps alla frenga apo alla turka :lol:

  Papi_x bravo te qofte more nipēe keshtu duhet te jene bojaxhinjte ... dmth djemte ...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga kiss_today prej 28/8/2007, 11:22

  kur te "rritem" me shume do behem vrasese me pagese :ne qef:
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga enya prej 4/9/2007, 18:14

  kiss_today me lajmero kur te "rritesh" se kam nje porosi per ty Laughing
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 8/9/2007, 15:07

  kisso he he vetem lypsa mos vri
  avatar
  sajmir_pasha
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 10
  Mosha : 34
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga sajmir_pasha prej 9/9/2007, 19:25

  Une dua te behem tranjer futbolli per kalamajt e lagjes se ka shume talenta.:)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 29/9/2007, 00:04

  Tani psh kur te rritem dua te behem... pijonere :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 29/9/2007, 20:57

  kur te rritem ehhhhhhhhh ca do bej une ca do bej...
  nje e para te mos i besoj me nje femre... e dyta, te bej ate qe duhet te bej me te dhe hajd shnet...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 30/9/2007, 02:00

  dmth do behesh rrugac??? :D:D:D

  une per veten e ime kur te rritem dua te behem pa zemer :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 30/9/2007, 17:04

  me mire trinto se edhe te jesh i mire ca vlere ka

  Sponsored content

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:43