kur te rritesh...

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2008, 17:39

  mire pra kur te rritem du te behem me shume tangerllikse :pool:
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Dona prej 19/2/2008, 21:21

  Kur te rritem dua te behem moraliste e dallavergjinjve
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 20:33

  e dava mendjen kur te ritem dot behem kriminele dhe dot studjoj kriminalistiken qe mos tme dallojn ehehehehhehehehe
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 18:14

  ca deshirash he h eh he he...
  me mire mos me u bo gjo... robot
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 27/2/2008, 22:16

  pa ashtu me kina, nga ai miku :D:D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/2/2008, 16:46

  hehe,kur te rritem,do te fejohem!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga triniti prej 4/3/2008, 20:43

  hahahahahah zoti shaban :D
  une per vete kur te rritem do behem gjyshe :D

  Sponsored content

  default Re: kur te rritesh...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:32