pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Mesazh nga >> TeLi << prej 21/12/2009, 21:44  Prania jote ne forum na gezon neve dhe mbare shoqerine,
  ndijuni si ne shtepine tuaj andaj edhe nje here
  mire se keni ardhur

  me rrespekt
  stafi i forumit
  bota juaj
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 21/12/2009, 22:45

  alba mirese erdhe ne shoqerin e forumit bota juaj


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/12/2009, 07:48

  Mir se ke ardhur te uroi argetim te kendeshem
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Mesazh nga Morena prej 22/12/2009, 11:27

  Alba mire se erdhe

  Sponsored content

  default Re: pershendetje dhe mire se erdhe ALBA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:19