ne mes jush edhe une elvio

  Share
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga elvio prej 1/1/2010, 15:53

  mire se ju gjeta

  une jam elvio nga shqiperia

  urime stafit per forumin pasi me pelqeu teksa po e vizitoja si vizitor

  kam kenaqesine qe jem me ju ne kete bote virtuale

  elvio
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 1/1/2010, 18:01

  Elvio mirese erdhe
  Je bere antar ne diten e pare te vitit 2010 per kete arsyje behesh antar nderi ne kete forum
  Ky eshte fillim i ri per te gjithe ne e per kete shpresojm nje vit te mbare per te gjithe ne ..........,
  Gezuar vitin e ri 2010 dhe per ty..


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga elvio prej 1/1/2010, 18:09

  e nderuar gishteza

  nderi edhe kenaqesia eshte per mua te postoj me antare pa keqkuptime,me bashkombes te nje niveli te mire shoqeror

  gjithsesi sa per titullin pa fjale shume ju them nje te madhe FALEMINDERIT
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga Nike prej 1/1/2010, 22:46

  Mir se na ke gjetura elvio urime edhe per postin si antar nderi i 2010 gezuar
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/1/2010, 22:49

  Elvio, jeni anetar nderi i vitit dhe po shpresoj qe pas ketyre postimeve qe paskit bere nuk do te pushoni se shoqeruari me ne.

  mire se keni ardhur
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga elvio prej 1/1/2010, 23:06

  ju faleminderit shume
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga Morena prej 2/1/2010, 09:53

  Pershendetje dhe mireseerdhe ,Elvio.

  Te uroj qendrim te kendshem ketu !
  avatar
  elvio
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 24
  Data e rregjistrimit : 01/01/2010

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga elvio prej 2/1/2010, 10:00

  faleminderit morena

  Sponsored content

  default Re: ne mes jush edhe une elvio

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 13:07