si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/1/2010, 19:00

  si me paramendoni mua...
  sejcili/a pershkruan postuesin e fundit

  une kete lart e paramendoj............vet qenkam i pari s'paska,
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Mesazh nga Morena prej 8/1/2010, 19:02

  hahahahaahahaahah


  E paramendoj , te gjate, brun ,sipatike
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Mesazh nga >> TeLi << prej 8/1/2010, 19:05

  Morena shkruajti:hahahahaahahaahah


  E paramendoj , te gjate, brun ,sipatike
  mhhhhh, dmth ta paskam lishu kameren ty, sa gabova

  Morena,

  asgje te perbashket me avatarin e saj
  eshte bjonde
  1.65 e gjate / 80 kg
  e buzeqeshur perhere
  flokegjatė
  ........
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/1/2010, 19:31

  Teli-n
  e paramendoi si nje Poet i zgjuar shum
  intelegjent i nderuar dhe i respektuar me te gjith me shum nuk di
  respekte nga ana ime

  Sponsored content

  default Re: si e paramendoni anetarin qe postoi me lart!?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:20