T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga >> TeLi << prej 13/1/2010, 10:26

  emrat qe kane dmth-nie dhe peshė me bien ne sy shpejt,
  Teuta te deshiroj mireseardhje ne forum me deshire qė
  te jeni pjese e pandashme e forumit andaj edhe njė
  here mire se erdhe.


  me rrespekt
  stafi i forumit
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga Ardhmeria prej 13/1/2010, 12:19

  mir se ke ardhur Teuta te uroi argetim te kendeshem ketu ne Forum te kalosh me te gjith se bashku
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga Morena prej 13/1/2010, 16:30

  mire se erdhe
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga Nike prej 13/1/2010, 17:05

  Mir se na ke gjetur , besoj se do kemi shoqeri te mire ne kete forum gjithekombetar

  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga Annika prej 19/1/2010, 22:25

  Teuta mire se erdhe

  Sponsored content

  default Re: T E U T A, mire se erdhe ne www.botaforum.com

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:53