THENIE TE MENCURA

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:27

  Une nuk di gjithcka
  une vetem bej gjithcka  Toni Morrison

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:28

  Nese nuk tregon te verteten per veten
  nuk mund te tregosh dot as per te tjeret.
  Virginia Woolf

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:29

  Nese nuk fal dot vetveten
  atehere si mund te falesh te tjeret?  Dolores Huerta
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga MiLaN prej 17/1/2010, 01:32

  nese do te enderrosh, duhet te zgjohesh

  Paulo Coelho

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:32


  Per te nderuaren Nike !

  Kur jemi te rinj mesojme ,
  kur jemi te vjeter kuptojme.


  Marie van Ebner Eschenbach

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:33

  Per Ardhmeria:


  Ne jemi mesuar te kemi respekt per ankthet tona,
  por duhet te mesojme te kemi respekt per veten dhe nevojat tona.


  Andre Larde

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:34

  Gishteza :

  NJe gabim eshte vetem nje tjeter
  menyre per te bere dicka.


  Katherine Graham

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:35

  Per Te - Li


  Ne skemi asnje arsye per te qene krenar me talentin qe kemi
  ajo qe vlen eshte si e perdorim ate.


  Madeleine D'Engle

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:36

  Nike s'mundem pa t'u drejtuar !  Kush jeton simbas te gjitha regullave
  humb gjithe kenaqesite.


  Katherine Heyburn

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:37

  Asaj qe eshte ne linje ! Ardhemerise, pra :


  Mencuria nuk vjen automatikisht me kalimin e viteve.
  Asgje nuk vjen me vitet
  - pervec rrudhave
  kuptohet , vetem vererat behen me te mira ne vite
  por, nese rrushi ka qene i mire.  Abigail Van Buren

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:38

  Nje poetje :


  Ate dite qe arrin te qeshesh per here te pare
  me veten tende,
  je rritur vertet.  Ethel Barrymore


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:39

  Kleas qe e kam si Diell :  Sekreti per te mbetur gjithmone i ri eshte
  te jetosh sinqerisht,
  te hash ngadale,
  dhe te genjesh rreth moshes
  Lusille Ball

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:40

  Mikes sime te madhe Fetės :


  Mos ndiq vetem rruget e shtruara
  Shko ne nje rruge te pashkelur
  dhe ler nje gjurme pas.  Muriel Strade

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:41

  Per veten time t'me degjoje Nikja !  Po te mund te fillonte jeta ime nga e para
  atehere do te beja po te njejtat gabime,
  vetem se shume me heret.


  Tallulah Bankhead
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga MiLaN prej 17/1/2010, 01:42

  Nertila shkruajti:Kleas qe e kam si Diell :  Sekreti per te mbetur gjithmone i ri eshte
  te jetosh sinqerisht,
  te hash ngadale,
  dhe te genjesh rreth moshes
  Lusille Ball


  kjo qenka e bukur :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:43

  Kleaaaaaaaaaaaaa


  Mendo me pak ,
  se cfare mendojne te tjeret per ty,
  dhe me shume,
  se cfare mendon ti per ata.


  Fay Weldon

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Vizitor prej 17/1/2010, 01:44

  Ardhmeria  Ruaji shoqet
  sic ruan pikturat, dhe vendosi ato
  nen driten me te mire.


  Jennie Jerome Churchill

  Sponsored content

  default Re: THENIE TE MENCURA

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:41