Tė diturit thanė se:

  Share

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2010, 02:21

  Martesa ėshtė marrėdhėnie seksuale, ose ndryshe ju mund tė qėndronit si miq tė mirė.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2010, 02:21

  Njė grua shqetėsohet pėr tė ardhmen derisa gjen njė burrė, ndėrsa njė burrė kurrė nuk shqetėsohet pėr tė ardhmen derisa gjen njė grua.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2010, 02:22

  Suksesi nė martesė ėshtė mė shumė se tė gjesh personin e duhur. Do tė thotė tė jesh personi i duhur!


  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2010, 02:23

  Njerėzit nuk do tė divorcoheshin pėr arsye tė parėndėsishme nėse nuk do tė martoheshin pėr arsye tė parėndėsishme.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Vizitor prej 19/1/2010, 02:24

  edituar (arsyeja, mos merr shembuj emrash te askujt nga anetaret e forumit perderisa Zsa Zsa Gabor ( Sari Gabor) e thot vetem kete me posht e jo kete qe ju that ketu)!!!!!
  TE-LI


  Njė nėne i duhet njėzet vite ta bėjė djalin burrė, dhe njė dashnore e bėn atė budalla pėr njėzet minuta.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:31

  Dashuria i ka ligjet e veta tė zhvillimit, stinėt e veta jetėsore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverėn e hershme, verėn e nxehtė dhe, pas tyre, vjeshtėn e cila pėr disa ėshtė e nxehtė, e ndritshme dhe frutdhėnėse, ndėrsa pėr disa tė tjerė e ftohtė, e zymtė dhe e mjerė.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:31

  Dashuria? Nė fillim fjalė tė mėdha, pastaj fjalė tė pakta e nė fund fjalė tė shumta.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:32

  Dashuria ėshtė i vetmi pasion qė nuk duron as tė kaluarėn, as tė ardhmen.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:34

  Ēdo dashuri kalon, kurse mosmarrėveshjet mbesin pėrgjithmonė
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:35

  Kur dikush dashuron, ai fillon ta mashtrojė vetveten dhe pėrfundon duke mashtruar tė tjerėt.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:37

  Dashuria bėn ēudira ēdo ditė: ajo dobėson tė fuqishmin, forcon tė dobėtin, nga i menēuri bėn budallain, i nga budallai tė menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me njė fjalė, i pėrmbys gjėrat.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:37

  Dashuria ėshtė si ngarja e automobilit: starton ngadalė, vozit shpejt, por frenon vetėm kur ėshtė, shumė 5 vonė.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:40

  Ai qė ende s'ėshtė martuar, ende s'ka bėrė ndonjė ga-bim tė madh.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:41

  Jeni tė pėrshėndetur gjithė ju qė dashuroni! Mallkuar qofshin ata qė asnjėherė nuk kanė pasur dashuri; mė shumė mallkuar ata qė ua pengojnė dashurinė tė tjerėve.
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Nike prej 19/1/2010, 17:41

  Nė dashuri nuk ka shaka. Shumica fillojnė tė shtiren se janė tė dashuruar, qė pastaj tė jenė vėrtetė tė dėmtuar.

  Sponsored content

  default Re: Tė diturit thanė se:

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:51