Cfare mendo..........

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Cfare mendo..........

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 22/1/2010, 22:08


  tema eshte e thjeshte ..


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 22/1/2010, 22:16

  Cfare mendoj per ju se je intelegjente mike e mire edhe nje fondatore e mrekullushme
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga >> TeLi << prej 22/1/2010, 22:42

  per ty mendoj qe je nje person i mrekullueshem, njehere te lavderoj e ma vone s'dihet edhe te keshi
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 22/1/2010, 23:11

  per ty Teli mendoi se je nje Mik shum i sinqert dhe i nderuar per te gjith
  me respekte nga ana ime
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga stavri prej 23/1/2010, 10:20

  me thon te drejten asgje sepse ste njof
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/1/2010, 10:37

  mendoi se esht nje mik i sinqert sa e kam kuptuar ne postime respekte nga ana ime
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 23/1/2010, 14:17

  Mendoj se eshte nje nene e zonja
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga elhamiu prej 23/1/2010, 15:51

  mendoj , them per veti , mendoj edhe pak tja fus gjum
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 23/1/2010, 16:11

  Mendoj se nuk e njoh ket edhe skam cfar te flas me shumė
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga stavri prej 23/1/2010, 18:00

  me fal sjam tu mendu asgje per momentin....ndoshta dukem menefregist por kur sjam tu mendu asgje skam se si flas kot me kot
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 23/1/2010, 22:46

  Sa mendim i mire sjam tu mendu asgje po ma thuaj pak ket mendim
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/1/2010, 23:08

  mendoi se esht nje mike simpatike dhe e respektuar
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 23/1/2010, 23:12

  Gjithashtu nje mike e intelegjente edhe shum e dashur per forumista
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 23/1/2010, 23:14

  Flm mendoi se esht nje bukuroshe intelegjente
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 00:12

  po mendoj te iki se po tutna, nuk shkon une vet kunder 4 femrave

  naten e mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/1/2010, 00:13

  mendoi se esht nje mik i sinqert dhe i nderuar respekte nga ana ime
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 24/1/2010, 00:21

  Po mendoj se ktu ka edhe frikacaka qe nuk ju del ball femrav hahahh
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga MiLaN prej 24/1/2010, 00:32

  Nike shkruajti:Po mendoj se ktu ka edhe frikacaka qe nuk ju del ball femrav hahahh

  per kte qe tha parafolesja
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga elhamiu prej 24/1/2010, 09:28

  mendoj bota eshte 1 ike ka ike prap ketu do jesh
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 24/1/2010, 09:47

  po mendoi te ju pershendes juve qe jeni online
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga elhamiu prej 24/1/2010, 10:02

  Ardhmeria shkruajti:po mendoi te ju pershendes juve qe jeni online


  gjesi moter

  drin
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 9
  Data e rregjistrimit : 04/02/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga drin prej 5/2/2010, 11:55

  Une jam i vjeter ti je e re, nuk kam takat me fute vetin ne dhe.
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 5/2/2010, 12:00

  Ku eshte Te-Li
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Nike prej 5/2/2010, 18:17

  Po mendoj se ku jan forumista tani
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga triniti prej 17/2/2010, 02:10

  mendoj qe spo e kuptoj pse sme merr gjumi

  Sponsored content

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:19