Cfare mendo..........

  Share
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga sandra prej 7/3/2010, 16:03

  mendoj qfar momtev ka kaluar belti ne forum.a,,,,,,,,
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga shaban cakolli prej 7/3/2010, 17:02

  per veten time
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Erėza prej 7/3/2010, 17:24

  per neser qe do zgjohmi ne 4
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga >> TeLi << prej 7/3/2010, 17:25

  Kur jam ne forum nuk mendoj gjera tjera pos si te ofroj at qe mundem dhe si te jam sa me i afert me anetaret qe e rrespektojne vertet forumin dhe mbi te gjitha te shoqerohemi e shkruajme ne gjuhen sa me te ngrohte
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Erėza prej 7/3/2010, 17:27

  Ke te drejt Te_Li
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/3/2010, 07:43

  Po mendoi taq pershendes motren time te nderuar e Pamposhtura
  te uroi nje dit te kendeshme te kalosh
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/3/2010, 07:48

  BeLti shkruajti:Mendoj pse u be princess Ardhmeria, kurse ishte Moderatore e mrekullushme!

  mendoi te them Belti se pari pershendetje
  Ardhmeria nuk hy ne asnje Forum per Grad apo status dhe nuk jap asnje postim
  per grada
  jam kjo qe jam dhe ndihem shum mir kjo qe jam...pa genjeshtra e dallavere
  dhe ndihem shum mir keshtu ...Betohem...dhe kisha pasur deshir te mos diskutohet me shum
  me respekte per te gjith nga **Ardhmeria**
  avatar
  e pamposhtura
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 154
  Data e rregjistrimit : 24/09/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga e pamposhtura prej 8/3/2010, 09:45

  Po mendoi per Ardhmerin sa vajz e kendshme eshte.
  avatar
  Erėza
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 298
  Vendi : Ne mes te luleve
  Data e rregjistrimit : 05/12/2008

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Erėza prej 8/3/2010, 14:05

  Sgje me rendesi
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 14/3/2010, 11:01

  Asgje!
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Edi7 prej 14/3/2010, 13:05

  te isha ne itali tani
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 14/3/2010, 23:54

  asgje nuk po mendoi per momentin
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 15/3/2010, 10:31

  4679 Te rraf Nakin!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga shaban cakolli prej 15/3/2010, 16:09

  te pershendes Morenen
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga sandra prej 16/3/2010, 15:10

  JETA ndonjeher shum e drejt
  ........ndonjeher shum e padrejt.
  avatar
  Edi7
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 224
  Mosha : 38
  Vendi : europe
  Loisirs : sporti,,femrat
  Data e rregjistrimit : 13/09/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Edi7 prej 16/3/2010, 15:46

  hic asgje..relax
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/3/2010, 01:08

  po mendoi qe te fle tani
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga sandra prej 17/3/2010, 11:31

  po medoj te dal sot pak me shoqni
  se i kam len anash pak
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 17/3/2010, 12:19

  Qafsha dhit asgje
  avatar
  sandra
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 1270
  Mosha : 28
  Vendi : Peje
  Data e rregjistrimit : 15/02/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga sandra prej 17/3/2010, 12:28

  uf kam ne kok shum mendime
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 17/3/2010, 12:48

  Mendoj te iki tani Sandra klm
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Ardhmeria prej 17/3/2010, 14:13

  asgje n uk po mendoi per momentin
  avatar
  Loqki
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 234
  Data e rregjistrimit : 17/03/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Loqki prej 17/3/2010, 16:26

  asgje po shkruaj
  avatar
  LyricalGirL
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 75
  Mosha : 26
  Vendi : Kosove
  Data e rregjistrimit : 03/03/2010

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga LyricalGirL prej 18/3/2010, 11:48

  asgjeeeee
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Morena prej 18/3/2010, 11:57

  Ku ka humbur kjo "kom thata Blerta"

  Sponsored content

  default Re: Cfare mendo..........

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/5/2018, 09:50