gishti nė hundė !!!

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 16:49  ēfare mendoni lidhur me kete dukuri, veprim?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 17:33

  perderisa po shikoja ca foto... me shkoj gishti ne hunde dhe me lindi ideja ta kemi nje teme te tille ne forum, s'ka njeri qe nuk e prek hunden, edh une e preki por ju tregoni a e prekni dhe si reflektohet kjo tek te tjeret
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga Nike prej 24/1/2010, 17:34

  hmmmmmm mundsish me largu ket tem se po gerditem haahaahahahahahha
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 17:36

  po a, pse tu a s'e preke hunden kurr a!?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga Nike prej 24/1/2010, 17:52

  jo asnjeher
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 18:06

  Nike shkruajti:jo asnjeher

  nuk besoj, lexoje pyetjen ma mire
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga Nike prej 24/1/2010, 18:07

  Nese beson nese jo osht e drej e jotja po ne ket menyr nuk i perdori gishta fare hahahaahaha
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 18:09

  nese me kruhet hunda une s'gjej njeri me ma kru dhe e kruaj vet
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga Nike prej 24/1/2010, 18:13

  hahaahhaahahah pse ne gjdo tem duhet grindja me ty po nese me kruhet hunda mua une e krujn me gish te komes hahahahha
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 24/1/2010, 18:16

  une me te dores a ti nime je
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/2/2010, 21:09

  zakoni me i keq qe eshte


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/2/2010, 14:59

  ptuuuuuuuuuu jakk jakk
  avatar
  fidza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 26
  Data e rregjistrimit : 29/01/2010

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga fidza prej 3/2/2010, 18:28

  Sa here afroj gishtin ne hund e di qe me kruhet hunda:P auhauahua
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/2/2010, 19:10

  Niken sa here e shoh ne qytet ia shoh ne nje dore telefonin a tjetren te hunda
  avatar
  fidza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 26
  Data e rregjistrimit : 29/01/2010

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga fidza prej 3/2/2010, 19:25

  Edhe ty siper sa her te fytem ne forum nuk e shoh gishtin ne hunde tende po lapcin asaj picture ne hund ja mban hauhuahauha:P

  Sponsored content

  default Re: gishti nė hundė !!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:13