i'm back

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default i'm back

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 15:50

  erdha muve...dmth u ktheva prap
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/2/2010, 12:07

  po ku je mi te raft e mira he


  na ke munguar shumeeee


  Wb... :)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/2/2010, 21:22

  he mi triniti e gjete rrugen mirese u riktheve me ne fund


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 12/2/2010, 21:22  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga Annika prej 12/2/2010, 21:33

  Mire se erdhe Triniti

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: i'm back

  Mesazh nga Vizitor prej 12/2/2010, 23:11

  triniti vertet asht ndier shum mungesa jote
  ti je ajo qe i jep nje ēikez gjadheri forumit
  mir se erdhe
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga triniti prej 12/2/2010, 23:48

  wooow woooow flm shume per rimikpritjen :D:D:D
  puc te gjitheve

  blerta o gje e keqe nga behesh ti???
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga MiLaN prej 13/2/2010, 01:21

  pyseni cik pyseni kush ja tregoi rrugen :D hahahahhahahahahaa
  o bru kith o gjo e keqe tangerllikse :P
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  default Re: i'm back

  Mesazh nga Nike prej 13/2/2010, 15:13

  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2010, 15:28

  qymi a ti ja paske tregu rrugen kesaj e:P:P

  Triniti un ktu ku me le jam lol

  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: i'm back

  Mesazh nga Morena prej 13/2/2010, 16:19

  triniti shkruajti:erdha muve...dmth u ktheva prap
  ku kishe humbur mi
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: i'm back

  Mesazh nga elhamiu prej 13/2/2010, 20:09

  erdha edhe une pas 1 apo 2 jave
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/2/2010, 20:12

  elhamiu tema eshte per triniti qe eshte kthyer
  Po dhe ti mirese erdhe serisht


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  elhamiu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 173
  Mosha : 31
  Data e rregjistrimit : 21/07/2009

  default Re: i'm back

  Mesazh nga elhamiu prej 13/2/2010, 20:13

  por mir , e pash edhe une , por erdhi me aj, por edhe en mund te kyqemi ne ket tem per ata qe s'hyn disa jave muaj apo vite.

  mund jemi edhe ne pjese kesaj teme pa emer dedikimi kujt

  flm
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga MiLaN prej 14/2/2010, 17:39

  ``Blerta`` shkruajti:qymi a ti ja paske tregu rrugen kesaj e:P:P

  Triniti un ktu ku me le jam lol


  une se di rrugen per vete jo ma tja tregoj asaj :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga MiLaN prej 14/2/2010, 17:41

  Nike shkruajti:

  per mu ishin kto Nike ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga triniti prej 15/2/2010, 22:22

  po c'rendesi ka ma treguan rrugen apo erdha vete, rendesi ka qe kam ardh :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga MiLaN prej 15/2/2010, 23:20

  si gjithmone tangerlliku ne max :P
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga triniti prej 16/2/2010, 00:09

  normal :D e kam profesion milan :D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: i'm back

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/2/2010, 20:18

  haha profesion qe te shkon aman


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Sponsored content

  default Re: i'm back

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:17